تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۶
کد مطلب : 10116
درسال۱۳۹۹ صورت گرفت:

افزایش توان حمایتی بانک کشاورزی با رشد چشمگیرمنابع ارزان قیمت

۰
plusresetminus
سهم سپرده های ارزان قیمت از کل مبلغ سپرده های مردمی بانک کشاورزی در پایان سال ۱۳۹۶ حدود ۳۶ درصد بود و این نسبت در عرض دو سال با ۱۹ درصد افزایش به ۵۵ درصد در آذرماه سال ۱۳۹۹ رسید.
افزایش توان حمایتی بانک کشاورزی با رشد چشمگیرمنابع ارزان قیمت
به گزارش صدای بانک به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، سهم سپرده های ارزان قیمت از کل مبلغ سپرده های مردمی بانک کشاورزی در پایان سال ۱۳۹۶ حدود ۳۶ درصد بود و این بانک توانست با اهتمام برای ارائه خدمات نوین بانکی و جلب رضایت مشتریان ، ضمن رعایت مقررات بانک مرکزی، این نسبت را در عرض دو سال با ۱۹ درصد افزایش به ۵۵ درصد در آذرماه سال ۱۳۹۹ برساند.
در هشت ماهه نخست سال جاری  رشد سپرده های مردمی این بانک بالغ بر ۲۳ درصد بوده است که این موفقیت در کنار افزایش  سهم سپرده های ارزان قیمت و رسیدن آن به نسبت ۵۵ درصد ، توان حمایتی بانک کشاورزی از رونق تولید و شکوفایی اقتصادی در بخش کشاورزی را بیش از پیش ارتقا داده است.
بر اساس این گزارش،  چنین ترکیب موفق سپرده ای در کمتر بانکی دیده می شود و نشان دهنده توفیق بانک کشاورزی در ارائه خدمات نوین بانکی، سلامت اداری و اهتمام کارکنان به جلب رضایتمندی مشتریان  است . اعتماد و انتخاب مشتریان بانک کشاورزی برای سپرده گذاری در این بانک، به مشارکت در رونق اقتصادی بخش کشاورزی منجر خواهد شد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین