تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
کد مطلب : 10119
عضو هیات‌مدیره بانک توسعه تعاون عنوان کرد؛

پرداخت تسهیلات بانکی با هدف حمایت از تولید

۰
plusresetminus
عضو هیات‌مدیره بانک توسعه تعاون تأکید کرد: پرداخت تسهیلات به مشتریان باید با هدف حفظ اشتغال موجود، حمایت از تولید و ایجاد اشتغال جدید انجام شود.
پرداخت تسهیلات بانکی با هدف حمایت از تولید
به گزارش صدای بانک به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، عباس نجفی عضو هیات‌مدیره بانک توسعه تعاون که به همراه حججی رئیس اداره کل اعتبارات و امیری رئیس اداره کل بازاریابی و ارتباط با مشتریان این بانک به استان البرز سفرکرده، ضمن بازدید از اداره شعب و شعب استان، از صنایع و کارخانه‌های فعال و مولد استان البرز نیز بازدید نمود.
در جریان این سفر، نجفی طی جلسه بررسی عملکرد استان البرز ضمن ابراز خرسندی از عملکرد مطلوب استان، اظهار داشت: عملکرد استان البرز به‌عنوان الگویی برای همه استان‌ها است.

وی افزود: با توجه به اینکه بخشی از نیاز اساسی کشور توسط شبکه بانکی تأمین می‌گردد، گفت: شبکه بانکی همواره پشتیبان رونق تولید و اشتغال بوده و باوجود همه مشکلاتی که ظالمانه در اثر تحریم‌ها به بانک‌ها تحمیل‌شده، تمام توان خود را در این مسیر به کار بسته است.

عضو هیات‌مدیره بانک توسعه تعاون بابیان این موضوع که ایجاد اشتغال سبب کاهش آسیب‌های اجتماعی و به‌تبع آن کاهش فساد می‌گردد، عنوان کرد: باید ببینیم هر حرکتی که می‌کنیم چه تأثیری بر زندگی مردم می‌گذارد.

نجفی همچنین ضمن بازدید از شعب شهید رجایی، هشتگرد و نظرآباد، از شرکت‌های تولیدی شکلات‌سازی باراکا، موکت پارس و شرکت فروکتوز ناب نیز بازدید نمود. در این بازدیدها به دستور عضو هیات‌مدیره بالغ‌بر ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات جهت سرمایه ثابت و سرمایه در گردش برای این شرکت‌ها مصوب گردید.

گفتنی است در مجموعه شکلات‌سازی باراکا بیش از ۱۲۰۰ نفر به‌طور مستقیم مشغول به فعالیت هستند. همچنین تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون به دو شرکت موکت پارس و فروکتوزناب نیز زمینه تثبیت بیش از ۹۰۰ فرصت شغلی را در این مجموعه‌های تولیدی فراهم خواهد ساخت.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین