تاریخ انتشارشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۲
کد مطلب : 2495

کمک مجلس برای واگذاری سرخابی ها

۰
plusresetminus
شاپور محمدی گفت: زمان آن بستگی به نحوه اصلاح قانون از سوی مجلس دارد، همچنین باید مشخص شود که قانونگذار به چه شکلی زمانبندی عرضه سهام را تعیین خواهد کرد.
شاپور محمدی
شاپور محمدی

به گزارش "صدای بانک" ،  رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: در مورد واگذاری سهام استقلال و پرسپولیس با برخی از مشکلات همراه شده‌ایم که اکنون با مجلس درصدد برطرف کردن آنها هستیم.

  شاپور محمدی به عرضه سهام استقلال و پرسپولیس در بازار سرمایه اشاره و بیان داشت: سازمان بورس و سازمان خصوصی سازی در حال مذاکره و همکاری با مجلس به منظور رفع موانع موجود برای واگذاری سهام سرخابی‌ها و ورود هر چه زودتر آنها به بازار سرمایه هستند.

سخنگوی سازمان بورس ادامه داد: در ابتدا باید به طور حتم یک اصلاحی در متن قانون انجام شود تا بتوان آن را به صورت سهامی عام در آورد از این طریق برای تعداد افرادی که خریدار هستند سهام ایجاد شود.

دبیر شورای عالی بورس به زمان عرضه سهام استقلال و پرسپولیس به بازار سرمایه اشاره و بیان کرد: زمان آن بستگی به نحوه اصلاح قانون از سوی مجلس دارد، همچنین باید مشخص شود که قانونگذار به چه شکلی زمانبندی عرضه سهام را تعیین خواهد کرد.

وی در پایان با تاکید بر اینکه در قانون باید همه جوانب عرضه سهام سرخابی‌ها به بازار سرمایه در نظر گرفته شود، گفت: همه تلاش ما رفع موانع موجود برای ورود هر چه زودتر سهام سرخابی‌ها به بازار سرمایه است.

منبع: ایرنا 
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین