تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۸
کد مطلب : 3161

رشد ۳۲ درصدی پرداخت تسهیلات بانک صنعت و معدن

۰
plusresetminus
استاندار قزوین گفت: بانک صنعت و معدن با استفاده از ظرفیت‌ها و توان کارشناسی که دارد می‌تواند در تحقق شعار سال بسیار موفق و کارآ عمل کند.
بانک صنعت و معدن
بانک صنعت و معدن
 به گزارش "صدای بانک" ،  مدیرعامل بانک صنعت و معدن اعلام کرد: بانک صنعت و معدن در چهار ماه سال جاری ۴۰هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۲درصد رشد داشته است.

حسین مهری رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل این بانک که روز چهارشنبه به استان قزوین سفر کرده است، در جلسه ستاد تسهیل این استان که با حضور استاندار و مسوولان مرتبط با بخش تولید تشکیل شده است ضمن بیان مطلب فوق افزود: سرپرستی بانک صنعت و معدن در استان قزوین ۱۵هزار میلیارد ریال تسهیلات به ۲۲طرح صنعتی از ابتدای سال ۹۲ تا پایان سال ۹۷پرداخت کرده است که از این تعداد طرح، ۱۶طرح به‌صورت کامل به مرحله بهره‌برداری رسیده و مابقی نیز در حال تکمیل است.

وی در ادامه اعلام کرد: با توجه به نام‌گذاری امسال به سال رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری بانک صنعت و معدن برای تحقق این شعار سلسله اقداماتی همچون اولویت در پرداخت تسهیلات سرمایه درگردش برای افزایش تولید در واحدهای تولیدی، تکمیل طرح‌های نیمه تمام و رفع طرح‌های مشکل‌دار انجام داده است.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن افزود: همچنین تامین مالی طرح‌های صنعتی را در اولویت قرار داده‌ایم تا شاهد رونق تولید و جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی باشیم.

وی در بازدید از طرح‌های تامین مالی توسط این بانک تاکید کرد: به منظور آشنایی با مشکلات واحدهای تولیدی و تسریع در رفع آن، بازدید میدانی از صنایع جزئی از برنامه‌های مسوولان این بانک است که به‌صورت مستمر صورت می‌گیرد.

عبدالمحمد زاهدی، استاندار قزوین نیز اقدامات بانک صنعت و معدن را در تامین مالی پروژه‌های استان مثبت ارزیابی کرده و گفت: بانک صنعت و معدن با استفاده از ظرفیت‌ها و توان کارشناسی که دارد می‌تواند در تحقق شعار سال بسیار موفق و کارآ عمل کند.

وی افزود: برای حل مشکلات فعالان تولیدی باید با حمایت نهادهای مالی به خصوص بانک‌های تخصصی در حوزه تولید و صنعت، برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گیرد تا موانع پیش روی آنها بررسی و برطرف شود.

استاندار قزوین از واحدهای تولیدی استان درخواست کرد با توجه به استفاده از تسهیلات و منابع بانک صنعت و معدن تمرکز وجوه خود را در این بانک افزایش دهند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین