تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۶
کد مطلب : 3178

تسهیلات بانک گردشگری برای ساخت جدیدترین هتل تهران

۰
plusresetminus
مالک هتل ویستریا گفت: بانک گردشگری به عنوان بانک حامی صنعت گردشگری نقش بسیار مهم و تعیین‌کننده‌ای در جهت احداث و راه‌اندازی این هتل ایفا کرده و مسلما ادامه این روند و حمایت بانک گردشگری از پروژه‌های حوزه گردشگری باعث رشد و توسعه بیش از پیش از این صنعت مهم و ارز آور خواهد شد.
بانک گردشگری
بانک گردشگری
 به گزارش "صدای بانک" ، جدیدترین هتل شمال تهران با تسهیلات بانک گردشگری بزودی راه‌اندازی می‌شود.

هتل ویستریا در منطقه دربند تهران با مشارکت بانک گردشگری و از محل منابع صندوق توسعه ملی به مساحت 15 هزار متر مربع با ظرفیت 100 اتاق در 20 طبقه ساخته و در اوایل شهریور سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

محمدرضا صدری مالک این هتل گفت: با توجه به توریستی بودن منطقه دربند و حضور گردشگران خارجی و داخلی بازدهی سرمایه‌گذاری این پروژه بسیار بالا خواهد بود.

وی افزود: بانک گردشگری به عنوان بانک حامی صنعت گردشگری نقش بسیار مهم و تعیین‌کننده‌ای در جهت احداث و راه‌اندازی این هتل ایفا کرده و مسلما ادامه این روند و حمایت بانک گردشگری از پروژه‌های حوزه گردشگری باعث رشد و توسعه بیش از پیش از این صنعت مهم و ارز آور خواهد شد.

صدری در ادامه خاطر نشان کرد امروزه که صنعت گردشگری توان بالقوه به دوش کشیدن 40 درصد از اقتصاد کشور را داراست، حمایت از زیرساخت‌های این حوزه بسیار مهم و حیاتی است.

هتل ویستریا جدیدترین و خاص‌ترین هتل در منطقه شمال تهران است که توسط متخصصین ایرانی و کانادایی با برند بین‌المللی گروه هتلی ویستریای کانادا طراحی شده و با تسهیلات بانک گردشگری به مرحله بهره‌برداری رسیده است.

در حال حاضر بانک گردشگری به عنوان تنها بانک ایرانی عضو سازمان جهانی گردشگری ( UNWTO ) و تنها بانک تخصصی حوزه گردشگری کشور در حال فعالیت و خدمت رسانی است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین