تاریخ انتشاردوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۲
کد مطلب : 4147

مشارکت بانک تجارت در احداث ۴۲ مدرسه

۰
plusresetminus
مشاور مدیرعامل بانک تجارت گفت: بانک تجارت در راستای ایفای مسوولیت‌های اجتماعی خود در سراسر کشور و با اولویت مناطق کمتر توسعه‌یافته تاکنون در ساخت ۴۲مدرسه مشارکت داشته و احداث پنج مدرسه دیگر نیز در دستور کار قرار دارد و از این حیث یکی از بهترین عملکردها را در بین بانک‌های کشور داشته است.
بانک تجارت
بانک تجارت
 به گزارش "صدای بانک" ،  دبستان دوکلاسه «امید تجارت» روستای پشته ماژین از توابع استان ایلام با حضور معاون مدیرعامل بانک تجارت و مقامات محلی افتتاح شد.

 احمدی معاون مدیرعامل در امور فناوری و اطلاعات این بانک در مراسم افتتاح مدرسه پشته ماژین دره شهر ایلام که با حضور مقامات محلی برگزار شد، گفت: بانک تجارت در راستای ایفای مسوولیت‌های اجتماعی خود در سراسر کشور و با اولویت مناطق کمتر توسعه‌یافته تاکنون در ساخت ۴۲مدرسه مشارکت داشته و احداث پنج مدرسه دیگر نیز در دستور کار قرار دارد و از این حیث یکی از بهترین عملکردها را در بین بانک‌های کشور داشته است.

مشاور مدیرعامل بانک تجارت با اشاره به اینکه به‌زودی با حضور مدیرعامل بانک چند باب مدرسه در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه افتتاح می‌شود، افزود: ساخت مدرسه همانند کاشت درختی است که درسال‌های آینده از سایه و ثمره آن استفاده کنند و استعدادهای این منطقه در صورت توجه بیشتر مسوولان می‌توانند فردایی روشن را رقم بزنند.

رحیمی مدیر کل نوسازی مدارس استان ایلام در این مراسم با تقدیر از مشارکت بانک در کمک به مردم منطقه و ساخت این مدرسه یاد آور شد: سرعت عمل بالای بانک تجارت به مناطق زلزله‌زده در اعطای تسهیلات زبانزد مردم این خطه است.

بنا‌براین گزارش دبستان دو کلاسه پشته ماژین دره شهر ۴۶۲ متر مربع مساحت و ۱۰۸ متر زیر بنا دارد. این گزارش می‌افزاید: افتتاح دو دبستان شهدای بانک تجارت در روستای «واپگ» در شهرستان سرباز و مدرسه «امید تجارت» در روستای «عگل بچای» شهرستان رامشیر از آخرین اقدامات بانک تجارت در راستای ساخت فضای آموزشی در مناطق کمتربرخوردار بوده که در مهرماه سال جاری انجام شده است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین