تاریخ انتشارچهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۷
کد مطلب : 6349

آغاز معاملات ثانویه اوراق مشارکت شرکت لیزینگ پارسیان

۰
plusresetminus
معاملات ثانویه اوراق مشارکت شرکت لیزینگ پارسیان از ۲۸ بهمن ماه سال ۹۸ در بورس اوراق بهادار تهران آغاز شد. اوراق مشارکت لیزینگ پارسیان با نرخ سود ۱۸ درصد سه ماهه و درنماد معاملاتی پارسا۲۱۱ عرضه می‌شود.
آغاز معاملات ثانویه اوراق مشارکت شرکت لیزینگ پارسیان
 به گزارش "صدای بانک" ، این اوراق با نام و قابل معامله در بورس اوراق بهادار تهران و با نرخ علی الحساب سالانه ۱۸ درصد به‌صورت روز شمار و معاف از مالیات، بدون جریمه به فروش می‌رسد و تاریخ پرداخت سود، هر سه ماه یک بار از تاریخ انتشار تعیین شده است.
مدت زمان این اوراق چهار سال و تعداد کل اوراق قابل عرضه یک میلیون ورقه به ارزش اسمی هر ورقه یک میلیون ریال در نظر گرفته شده است و در روز ۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ سررسید خواهد شد.

حداقل تغییر قیمت در این اوراق یک ریال، حداقل حجم هر سفارش یک ورقه و حداکثر حجم هر سفارش ۱۰ هزار ورقه و حداکثر حجم خرید هر کد حقیقی و حقوقی بدون محدودیت خواهد بود.

ناشر اوراق یادشده شرکت لیزینگ پارسیان و ضامن آن گروه مالی پارسیان است و موسسه حسابرسی آزمون پرداز ایران مشهود به‌عنوان امین و شرکت سپرده‌گذاری مرکزی به‌عنوان عامل پرداخت تعیین شده‌اند ضمن اینکه تسویه وجوه شرایط بازارگردانی با روش حراج و از سوی شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان به‌عنوان بازارگردان خواهد بود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین