تاریخ انتشارسه شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸
کد مطلب : 7648

مدیرعامل آمازون هنوز ثروتمندترین فرد دنیاست

۱
plusresetminus
فهرست ثروتمندترین افراد دنیا تا آخر ماه آوریل بروزرسانی شد و مدیرعامل آمازون این ماه نیز ثروتمندترین فرد دنیاست.
مدیرعامل آمازون هنوز ثروتمندترین فرد دنیاست
  به گزارش "صدای بانک" ،  همانطور که می‌دانید درصد زیادی از ثروت کل جهان دست چند فرد خاص است و آن‌ها ثروتمندترین افراد جهان نامیده می‌شوند. یکی از سایت‌های بسیار معروف به صورت لحظه‌ای آمار تغییرات سود و ضرر ثروتمندترین مردم جهان را نشان می‌دهد. همچنین این سایت به صورت ماهانه آماری از ثروتمندترین افراد دنیا منتشر می‌کند.

جف بزوس هنوز هم در صدر
بر اساس جدیدترین آمار منتشر شده توسط سایت مذکور، تا پایان ماه گذشته، فردی که عنوان ثروتمندترین انسان جهان را از آن خود کرده جف بزوس است. این بدان معناست که هم‌اکنون هیچکس در دنیا وجود ندارد که درآمدش از این فرد بالاتر باشد. برای درک کردن میزان درآمد او باید به این نکته اشاره شود که برای قرار گرفتن بین ۱۰۰ نفر اول این فهرست، ثروت شما باید حداقل ۱۴ میلیارد دلار باشد.
پس از بزوس که مدیرعامل فروشگاه اینترنتی آمازون است و ثروت او تا پایان ماه آوریل ۱۳۸ میلیارد دلار اعلام شده، در فهرست این ماه نام افراد دیگری نیز به چشم می‌خورد. نفر دوم در فهرست این ماه بیل گیتس است که اسم او را به دفعات در بین ثروتمندترین افراد جهان شنیده‌ایم. همانطور که می‌دانید او بنیان‌گذار شرکت مایکروسافت است و ثروت وی تا پایان بازه مشخص شده ۱۰۴ میلیارد دلار بوده است.
نام فردی که در جایگاه سوم قرار دارد مانند باقی نام‌ها شناخته شده نیست. این فرد مدیرعامل برند لوئی ویتون، برنارد آرنو است که با ثروت ۹۳ میلیارد دلاری خود، جایگاهش را در بین ثروتمندترین افراد جهان حفظ کرده است. لوئی ویتون شرکت کالای لوکس و خانه مد فرانسوی است که به اختصار ال‌وی نیز خوانده می‌شود.
بعد از او مارک زاکربرگ، بنیان گذار فیسبوک با ثروت ۷۴ میلیارد دلاری‌اش را مشاهده می‌کنیم که روی صندلی چهارم نشسته است. او اکنون مدت‌ زیادی است که در بین ثروتمندترین انسان‌های جهان قرار دارد. در نهایت در جایگاه پنجم نام وارن بافت به چشم می‌خورد که تا پایان آوریل ثروتی برابر با ۷۲ میلیارد دلار داشته است. نام این فرد که مدیرعامل صندوق سرمایه گذاری " برک شایر" است، برای عوام آشنا نیست.
مدیرعامل آمازون هنوز هم ثروتمندترین فرد دنیاست
 

منبع: باشگاه خبرنگاران 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین