تاریخ انتشارجمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۲
کد مطلب : 7994

فروش سهام عدالت از ۶ خرداد

۰
۱
plusresetminus
صاحبان سهام عدالتی که قصد فروش بخشی از سهام خود را دارند، می‌توانند از روز سه شنبه (۹۹/۳/۶) با تکمیل فرم‌های مربوط نسبت به تکمیل سفارش فروش ۳۰ درصد از سهام عدالت خود و تعهد نامه مربوطه، اقدام کنند.
فروش سهام عدالت از ۶ خرداد
 به گزارش "صدای بانک" ،  طبق اعلام وزارت امور اقتصادی و دارایی، کلیه دارندگان سهام عدالت که قصد فروش قسمتی از سهام خود را دارند، می توانند از روز سه شنبه (۹۹/۳/۶) به شعب بانک هایی که قبلاً در آن دارای حساب بانکی بوده و شماره شبای آن حساب را به سازمان خصوصی سازی معرفی کرده‌اند، مراجعه کنند.
این افراد می توانند با تکمیل فرم های مربوط نسبت به تکمیل سفارش فروش ۳۰ درصد از سهام عدالت خود و تعهد نامه مربوطه، اقدام کنند.
 
در اجرای ابلاغیه مورخ ۹۹/۲/۹ مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر آزاد سازی سهام عدالت و با عنایت به مصوبه مورخ ۹۹/۲/۳۰ شورای عالی بورس این اطلاعیه ای صادر شده است.
این اطلاعیه می افزاید، پس از اتمام مهلت اعلام شده در سامانه سهام عدالت (۹۹/۳/۸ ) از تاریخ ۹۹/۳/۱۰ بانک‌ها از طریق کارگزاری‌های خود یا کارگزاری‌های طرف قرار داد، به تدریج نسبت به فروش سهام متقاضیان در بورس اقدام و وجوه حاصله را در قالب توافق شده به حساب آنها واریز خواهند کرد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نظرات شما
۳۶۴۰۲۵۶۵۶۵
فروش سهام عدالت
آخرین عناوین