تاریخ انتشارپنجشنبه ۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰
کد مطلب : 8478

امسال سال جهش و ارتقای بیمه البرز خواهد بود

۰
plusresetminus
سومین جلسه هم اندیشی با موضوع بررسی عملکرد سه ماهه نخست سال 1399 شعب بیمه البرزدر استان‌های خراسان رضوی، خوزستان، مازندران، فارس، اصفهان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و استان مرکزی 3 تیر ماه به ریاست مدیرعامل بیمه البرز و با حضور مجید علی پناهی، رئیس هیات مدیره، معاونان مدیرعامل، تعددای از مدیران ستادی و روسای مجتمع‌های بیمه ای و شعب مراکز استان‌های نامبرده برگزار شد.
امسال سال جهش و ارتقای بیمه البرز خواهد بود
 به گزارش "صدای بانک" ، مدیر عامل بیمه البرز در این نشست با اشاره به  پتاسیل بالا،  سابقه درخشان و نیروی متخصص و مجرب بیمه البرز، اظهار داشت: جایگاه کنونی بیمه البرز در بازار بیمه  با توجه به ظرفیت بالای شرکت، به لحاظ توانگری مالی و مزیت‌های رقابتی دیگر، متناسب با ظرفیت و توان آن نیست و بیمه البرز می‌تواند با اتکا بر توان خود وتلاش و همدلی بیشترمدیران و کارکنانش جایگاه مناسب تری در بازار بیمه کسب کند.
محسن پورکیانی سال 1399 را سال جهش بیمه البرز در کسب پورتفوی مناسب با لحاظ رعایت نرخ‌های فنی و کسب سود مناسب وارتقای جایگاه بیمه البرز دانست .
 وی افزود: باید تمامی مدیریت ها و شعب نسبت به عملکرد یکدیگرحساسیت داشته و نسبت به  ایفای نقش مطلوب هر واحد و ارائه خدمات به موقع مطالبه گری کنند .
نایب رییس هیات مدیره خبر داد: کارهای زیر ساختی خوبی از جمله امکان فروش اینترنتی بیمه‌نامه در رشته‌های مختلف و بهره گیری از سامانه اتوماسیون جدید شرکت با امکانات مناسب ترو ایجاد داشبورد مدیریتی برای مدیران و روسای شعب به منظور رصد آنلاین آمار عملکرد شرکت به تفکیک رشته و شعبه در سال جدید انجام شده است و برنامه‌هایی از جمله ایجاد سامانه برای پرداخت خسارت آنلاین نیزدر دست اقدام است .
وی تاکید کرد: باید به گونه ای عمل کنیم که منافع تمامی ذینفعان شرکت اعم از بیمه‌گزاران‌، سهامداران،  کارکنان و نمایندگان حفظ و رعایت شود.
در این نشست همچنین عملکرد مجتع‌های بیمه‌ای و شعب بیمه البرز در استان‌های بزرگ طی سه ماه ابتدای امسال مورد بررسی قرار گرفت و پتانسیل ها و ویژگی های هر استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و روسای مجتمع ها و شعب مذکور به ارائه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین