تاریخ انتشارپنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۵
کد مطلب : 8941

صورت‌های مالی بیمه رازی به تصویب رسید

۰
plusresetminus
مجمع عمومی عادی بیمه رازی برگزار و صورت‌های مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ به تصویب اعضا رسید.
صورت‌های مالی بیمه رازی به تصویب رسید
 به گزارش "صدای بانک" ،  مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بیمه رازی (سهامی عام) با حضور دارندگان بیش از ۷۰ درصد سهام شرکت و نمایندگان شرکت فرابورس ایران، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و بازرس قانونی شرکت در محل دفتر مرکزی برگزار شد.
بهمن یزدخواستی ریاست هیأت مدیره در جایگاه ریاست جلسه قرار گرفت و از بین سهامداران حاضر در جلسه جلال ایراندوست و علیرضا مهر اردستانی به عنوان ناظرین و حکیمه انصار رامندی به عنوان دبیر جلسه به اتفاق آراء انتخاب شدند.
سید مجید بختیاری مدیرعامل بیمه رازی ضمن ارایه گزارش عملکرد سال ۱۳۹۸ شرکت که بیانگر ایجاد توازن در بخش بیمه‌گری و نیز کسب سود قابل ملاحظه در بخش سرمایه‌گذاری و درنتیجه کاهش قابل ملاحظه زیان انباشته بود، گفت: شرکت بیمه رازی با پشت سرگذاشتن مراحل «تنظیم» و «تثبیت» با توکل برخدا، مرحله توسعه و شکوفایی را آغاز کرده است. شرکت در مرحله جدید برنامه‌های مدونی برای توسعه دیجیتالی، بهبود مدل‌های کسب و کار و ارتقای نسبت های مالی دارد.
در ادامه مدیرعامل و نماینده موسسه حسابرسی به سوالات مطرح شده توسط حاضرین وافراد آنلاین مبادرت به پاسخگویی کردند و مجمع پس از استماع گزارش‌ها و توضیحات و شور و مشورت پیرامون موضوعات، با اکثریت آراء حاضرین در جلسه ضمن تایید گزارش هیأت مدیره بازرس قانونی شرکت راجع به عملکرد سال مالی ۱۳۹۸ و تشکر از زحمات آنان و عموم پرسنل شرکت، صورت‌های مالی (ترازنامه و حساب سود و زیان شرکت) مربوط به سال منتهی به پایان اسفند ۹۸ به تصویب رسید.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین