تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۲
کد مطلب : 11831

معرفی خدمات بانک سامان در نمایشگاه بین‌المللی نفت

۰
plusresetminus
بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به‌عنوان بزرگترین گردهمایی بین‌ا‌‌لمللی فعالان حوزه نفت و گاز با حضور فعال بانک سامان در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
معرفی خدمات بانک سامان در نمایشگاه بین‌المللی نفت
به گزارش صدای بانک از سامان رسانه، بانک سامان با گستره متنوعی از خدمات و محصولات در حوزه‌های گوناگون و برنامه جدی برای حمایت از فعالان بخش نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در حوزه خدمات ریالی، ارزی و اعتباری با کادری کامل متشکل از مدیران ارشد، میانی و کارشناسان متخصص در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.
بر اساس این گزارش، بانک سامان که به‌واسطه خدمات گسترده و کامل خود در سال‌های گذشته به انتخاب اول شرکت‌های تولیدی و صنعتی به‌ویژه در حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تبدیل شده، در مدت برگزاری این رویداد با برگزاری جلسات و ملاقات حضوری آخرین خدمات و امکانات خود را در اختیار این حوزه اقتصادی کشور قرار خواهد داد. گفتنی است، این نمایشگاه از 23 لغایت 26 اردیبهشت در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند با حضور در غرفه بانک سامان در سالن 35 مشاوره‌های فنی لازم درزمینهٔ خدمات مالی و بانکی را دریافت کنند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین