تاریخ انتشارشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۳
کد مطلب : 12562

مراسم اهدای جوایز باشگاه مشتریان بانک ایران زمین برگزار شد

۰
plusresetminus
مراسم اهدای جوایز جشنواره باشگاه مشتریان بانک ایران زمین با عنوان گل یا پوچ با حضور معاون فناوری اطلاعات، مدیران امور توسعه سرمایه انسانی، امور شعب استان ها، امور حراست، مدیران مناطق یک و دو استان تهران، روسای ادارات دبیرخانه هیأت مدیره و حوزه مدیریت و توسعه نرم افزار بانک ایران زمین، مدیرعامل شرکت آرمان وفاداری آریا و جمعی از مشتریان و برندگان جشنواره برگزار شد.
مراسم اهدای جوایز باشگاه مشتریان بانک ایران زمین برگزار شد
به گزارش صدای بانک از روابط عمومی بانک ایران زمین، در این مراسم فرهاد اینالوئی معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین دارایی بانک را وجود مشتریان وفادار دانست و گفت: مفهوم بانک و مشتری تغییر کرده است. تا قبل از سال ۱۳۸۰ بانک‌ها را با مقیاس بزرگی و کوچکی و تعداد مشتریان و شعب ارزیابی می‌کردند.
معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین افزود: در دهه هشتاد بانک‌های خصوصی وارد نظام اقتصادی کشور شدند و تقسیم بندی جدیدی با عنوان بانک‌های دولتی و خصوصی با مزایا و معایب آن صورت گرفت.
اینالویی موفقیت یک بانک را در نظام بانکی آینده، چابکی آن بیان کرد و گفت: چابکی بانک یعنی جایی که مشتری مراجعه کند و سرویس‌ها را با بهترین شرایط و کیفیت در سریع‌ترین زمان دریافت کند.
وی در حوزه بانکداری دیجیتال خاطرنشان کرد: بانکداری دیجیتال، مفهوم جدیدی است که بانک ایران زمین پیشتاز در این موضوع است و به این نکته متمرکز شده است که مشتریان خودشان می‌توانند بر اساس درخواست شان محصولات مخصوص خودشان را دریافت کنند.
به گفته اینالویی شخصی سازی سرویس در بانکداری معنی جدید بانکداری دیجیتال است و مشتریان هستند که سرویس‌ها را تعریف می‌کند.
معاونت فناوری اطلاعات بانک ایران زمین در خصوص فعالیت باشگاه مشتریان افزود: در سال نود و پنج ۵ هزار مشتری در باشگاه فعالیت داشتند. اما در حال حاضر ۵۰۰ هزار مشتری فعال دارد و این قرعه کشی برای این تعداد انجام شده است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین