تاریخ انتشاردوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۶
کد مطلب : 13405

نخستین دوره آزمون مربوط به «گواهینامه اصول بانکداری 1» برگزار می‌شود

۰
plusresetminus
اولین دوره آزمون مربوط به «گواهینامه اصول بانکداری 1» روز ‏چهارشنبه مورخ 26 مرداد ماه سال جاری رأس ساعت ۹:۰۰ صبح در محل مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران ‌برگزار شود.
نخستین دوره آزمون مربوط به «گواهینامه اصول بانکداری 1» برگزار می‌شود
به گزارش صدای بانک از روابط عمومی بانک مرکزی، پیرو بخشنامه‌ی قبلی این بانک موضوع ابلاغ عناوین گواهینامه‌های حرفه‌ای مورد نیاز به عنوان یکی از شرایط تخصصی لازم برای داوطلبان تصدی سمت مدیریتی در مؤسسات اعتباری؛ طبق هماهنگی‌های انجام شده با مبادی ذی‌ربط، مقرر است اولین دوره آزمون مربوط به "گواهینامه اصول بانکداری 1" روز ‏چهارشنبه مورخ 26 مرداد ماه سال جاری رأس ساعت ۹:۰۰ صبح در محل مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران به نشانی خیابان پاسداران، ایستگاه ضرابخانه، پلاک ۱۹۵، ‌برگزار شود.

لذا ضروری است شبکه بانکی ضمن اطلاع‌رسانی مقتضی در این رابطه، داوطلبان شرکت در آزمون یاد شده از تاریخ 8 لغایت ۱۹ مرداد ماه 1401 ثبت نام و از تاریخ 23 مرداد ماه سال جاری نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه با مراجعه به نشانی اینترنتی: https://azmoon.ibi.ac.ir/main اقدام کنند.

خاطرنشان می‌شود آزمون مورد اشاره، دارای نمره منفی (حذف یک پاسخ صحیح به ازای سه پاسخ نادرست) است و تأکید می شود شرکت در آزمون مذکور دارای هزینه بوده و داوطبان باید هنگام ثبت‌نام،‌ هزینه مربوط را پرداخت کنند.

گفتنی است پس از آزمون فوق، آزمون مربوط به سایر گواهینامه‌های حرفه‌ای بانکداری به طور ماهانه و هر ماه یک آزمون به ترتیب «گواهینامه اصول بانکداری ۲»، «گواهینامه حسابرسی داخلی مؤسسات اعتباری» و «گواهینامه مدیریت فن‌آوری اطلاعات مؤسسات اعتباری» برگزار شود. بدیهی است زمان دقیق برگزاری آزمون‌های که در پایان به آنها اشاره شد، متعاقباً اطلاع‌رسانی و اعلام خواهد شد.‏‏
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین