تاریخ انتشاردوشنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۱:۳۶
کد مطلب : 14428
وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد؛

رفع اختلالات ارسال پیامک طرح رجیستری موبایل

۰
plusresetminus
مدیرکل دفتر خدمات فنی، مهندسی و نگهداری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: اختلالات چند روز اخیر در ارسال پیامک‌های رجیستری رفع شده و اپراتورها نگران پرداخت هزینه‌های خود نباشند. عدم پرداخت به دلیل موانع قانونی بوده که به‌زودی با همکاری سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی رفع خواهد شد.
رفع اختلالات ارسال پیامک طرح رجیستری موبایل
به گزارش صدای بانک از از وزارت صمت، «حمید محله‌ای» با اشاره به قانون تعیین تعرفه‌های خدمات مرکز توسعه تجارت الکترونیکی گفت: برای خدمات سامانه همتا در جلسه ۲۹۶ مورخ 1398/08/12 کمیسیون تنظیم مقررات وزارت ارتباطات، تعرفه تصویب شده بود و تا فروردین ۱۴۰۰ این مصوبه به قوت خود باقی بود و تعرفه خدمات رجیستری تلفن همراه را مشخص می‌کرد؛ ولی مسئولین وقت وزارت ارتباطات با این استدلال که این هزینه را باید دولت بدهد، این تصمیم را لغو کردند و در بودجه ۱۴۰۰ دیده شد، ولی بودجه موردنظر هم پرداخت نشد؛ لذا مشکل این است که نه بودجه داریم و نه مصوب‌های در کمیسیون داریم.
وی افزود: راه‌حل‌های خوبی با تعامل سایر دستگاه‌ها پیشنهاد شده است که امیدواریم ظرف چند روز آینده با سازمان تنظیم مقررات وزارت ارتباطات به تفاهم نهایی برسیم و این مشکل به طور اساسی حل شود.

منبع: اگزیم نیوز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین