تاریخ انتشارسه شنبه ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۶
کد مطلب : 27299

برترین‌های بیمه‌های زندگی بیمه ایران در جشنواره سراسری ستارگان بیمه‌های زندگی معرفی می‌شوند

۰
plusresetminus
به گزارش صدای بانک، جشنواره « ستارگان بیمه­ های زندگی » با هدف توسعه و ترویج بیمه‌های زندگی و تشویق و تجلیل از نمایندگان، کارشناسان، شعب و استان‌های برتر در زمینه صدور بیمه‌های زندگی، از تاریخ 1403/4/1 لغایت 1403/4/31 در سراسر کشور برگزار می­ شود.
به گزارش روابط عمومی در این جشنواره ضمن معرفی و تجلیل از 360 نماینده برتر استانی و کشوری در یک جشن باشکوه، به کارشناسان، شعب و استان‌های برتر، جوایز ارزنده و تسهیلات ویژه تعلق می­ گیرد.
ستارگان بیمه ­های زندگی باید توامان دارای بالاترین مبلغ حق بیمه وصولی و تعداد مشخص بیمه نامه صادره جدید در مدت برگزاری جشنواره باشند.
بر اساس اطلاعیه معاونت بیمه های زندگی بیمه ایران شرایط شرکت در این جشنواره برای نمایندگان برتر استانی و کشوری جنرال و بیمه­ های زندگی به شرح زیر است:

نمایندگان جنرال:
5  نماینده برتر هر استان که بیشترین حق بیمه وصولی و همچنین حداقل 20 فقره بیمه نامه عمر انفرادی ذخیره‌دار در طول جشنواره را داشته باشند.
20 نماینده برتر استان تهران که بیشترین حق بیمه وصولی و همچنین حداقل 30 فقره بیمه نامه عمر انفرادی ذخیره‌دار در طول جشنواره را داشته باشند.
20 نماینده برتر کشور که بیشترین حق بیمه وصولی و همچنین حداقل 200 فقره بیمه نامه عمر انفرادی ذخیره‌دار در طول جشنواره را داشته باشند.

نمایندگان فروش بیمه‌های زندگی:
5  نماینده برتر هر استان که بیشترین حق بیمه وصولی و همچنین حداقل 30 فقره بیمه نامه عمر انفرادی ذخیره‌دار در طول جشنواره را داشته باشند.
10 نماینده برتر استان تهران که بیشترین حق بیمه وصولی و همچنین حداقل 30 فقره بیمه نامه عمر انفرادی ذخیره‌دار در طول جشنواره را داشته باشند.
10 نماینده برتر کشور که بیشترین حق بیمه وصولی و همچنین حداقل 100 فقره بیمه نامه عمر انفرادی ذخیره‌دار در طول جشنواره را داشته باشند.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین