تاریخ انتشارشنبه ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۱
کد مطلب : 27350
موسس و مدیر عامل انجمن آلزایمر مطرح کرد؛

ضرورت ایجاد بسته خدمتی مورد نیاز بیماران مبتلا به آلزایمر در صندوق صعب العلاج

۰
plusresetminus
موسس و مدیر عامل انجمن آلزایمر گفت: ایجاد بسته خدمتی مورد نیاز بیماران مبتلا به آلزایمر در صندوق صعب العلاج از مسائل مهم و ضروری است.
ضرورت ایجاد بسته خدمتی مورد نیاز بیماران مبتلا به آلزایمر در صندوق صعب العلاج
به گزارش صدای بانک، معصومه صالحی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت ایران، با تاکید بر ایجاد بسته خدمتی مورد نیاز بیماران مبتلا به آلزایمر در صندوق حمایت از بیماران خاص و صعب العلاج گفت: متاسفانه طی سالیان گذشته تعداد افراد مبتلا به آلزایمر افزایش پیدا کرده و سن ابتلا به این بیماری روند کاهشی داشته است. این بیماری یکی از سخت ترین بیماری های سیستم عصبی است که علاوه بر جامعه تمام سیستم خانواده را درگیر می کند.
موسس و مدیر عامل انجمن آلزایمر، با بیان اینکه توجه به پیشگیری، آموزش، مراقبت از مبتلایان به ویژه در سنین سالمندی و ارایه خدمات مناسب به این بیماران باید در اولویت قرار گیرد افزود: آموزش برای پیشگیری از این بیماری و ارتباط بهتر با والدینی که مبتلا به آلزایمر هستند از اهمیت بسزایی برخوردار است.
وی تاکید کرد: مهم ترین مشکلی که در شرایط فعلی به آن باید پرداخته شود تحت پوشش بیمه قراردادن خدمات مورد نیاز بیماران مبتلا به آلزایمر است که هزینه های سنگینی برای این دسته از بیماران دارد. ما از بیمه ها به ویژه بیمه سلامت انتظار داریم خدمات دهی مطلوب به این بیماران را با جدیت پیگیری کند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین