تاریخ انتشارسه شنبه ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۸
کد مطلب : 27409

آمادگی بانک ملی ایران برای وکالتی کردن حساب‌های مشتریان از طریق سامانه فیروزه

۰
plusresetminus
بانک ملی ایران همزمان با آغاز مرحله سوم طرح فروش خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه فروش، امکان ثبت غیر حضوری حساب های جاری مشتریان به عنوان حساب وکالتی را از طریق سامانه فیروزه فراهم کرد.
آمادگی بانک ملی ایران برای وکالتی کردن حساب‌های مشتریان از طریق سامانه فیروزه
به گزارش صدای بانک از روابط عمومی بانک ملی ایران، مشتریان گرامی که تمایل دارند تا نسبت به ثبت سفارش خودروهای وارداتی اقدام کنند،  می توانند  از طریق سامانه فیروزه به آدرس اینترنتی https://firoozeh.bmi.ir  حساب های جاری خود را وکالتی کنند.
متقاضیان خودروهای وارداتی پیش از ثبت تقاضای خرید خود در سامانه یکپارچه فروش، باید از روز دوشنبه 18 تیر تا ساعت 12 روز پنجشنبه 21 تیر ماه نسبت به وکالتی شدن حساب بانکی خود اقدام کنند.مشتریان گرامی برای این اقدام  باید مبلغ پنج میلیارد ریال  به علاوه مبلغ تامین کفایت موجودی سپرده(یکصد هزار ریال)را در این حساب قرار دهند.
گفتنی است حساب های وکالتی متقاضیان خرید خودروهای وارداتی در دوره های پیشین ابطال شده است از این رو مشتریان گرامی برای شرکت در سومین مرحله از طرح فروش خودروهای وارداتی باید نسبت به وکالتی کردن مجدد حساب خود اقدام کنند. 
سامانه فیروزه یکی از از سامانه های نوین بانک ملی ایران است  که با برخورداری از داشبورد مدیریتی قدرتمند،امکان مدیریت حساب و تراکنش  مشتریان را در معاملات و حساب های وکالتی شده فراهم کرده است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین