تاریخ انتشاردوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۴
کد مطلب : 14661

برگزاری جلسه کمیته مضمون مولدسازی دارایی های منجمد و انضباط مالی

۰
plusresetminus
ششمین جلسه کمیته مضمون استراتژیک مولدسازی دارایی های منجمد و انضباط مالی با هدف پایش راهکارهای ذیل مضمون یادشده با حضور مسعود رزازان معاونت مالی بانکی و محمد شیریجیان عضو هیات عامل و معاون برنامه‌ریزی و تحول بانک برگزار شد.
برگزاری جلسه کمیته مضمون مولدسازی دارایی های منجمد و انضباط مالی
به گزارش صدای بانک از روابط عمومی بانک ملی ایران، در این جلسه محمد شیریجیان ضمن اشاره به فرصت استفاده از ظرفیت بازار در پروژه هایی که مرتبط با کسب و کار مستقیم بانک نمی باشند، بر اهمیت پیگیری جدی راهکارها تاکید کرد.
مسعود رزازان نیز با ارائه رهنمودهای لازم در حوزه مدیریت دارایی های بانک و مدیریت بودجه، تسریع در تکمیل داده های بانکی در این خصوص را خواستار شد.
در ادامه این نشست که روسا، معاونان و کارشناسان ادارات کل سرمایه گذاری و امور شرکت ها، مدیریت و فروش اموال تملیکی و مازاد، مهندسی و املاک، کارپردازی، حسابداری مدیریت و بودجه با دبیری اداره کل تحقیقات و مدیریت استراتژیک حضور داشتند، مدیران پروژه‌ها به ارائه وضعیت پیشبرد راهکارها و تشریح چالش‌های اجرایی آن پرداختند.
چالش های سامانه جامع مدیریت شرکته ا، سامانه مدیریت اموال و انبار(سیما و سمام) و مدیریت بودجه از جمله موارد بررسی شده در این جلسه بود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین