تاریخ انتشارشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۲
کد مطلب : 16208

دکتر حسین قاهری رئیس مرکز تجاری ایران در چین شد

۰
plusresetminus
مرکز تجاری جمهوری اسلامی ایران در چین به مرکزیت شهر شانگهای با ریاست دکتر حسین قاهری فعالیت خود را آغاز کرد.
دکتر حسین قاهری رئیس مرکز تجاری ایران در چین شد
به گزارش صدای بانک، مرکز تجاری جمهوی اسلامی ایران در چین با بهره گیری از هسته اولیه خود یعنی گروه توسعه همکاری های ایران و چین در دهه 80 تاسیس و در راستای اهداف تجاری سازمان توسعه تجارت به عنوان یکی از اصلی ترین محورهای مبادلات و مراسلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی، شناخته شد.
این مرکز با چشم انداز قرارداد ۲۵ ساله بین دو کشور ایران و چین، در نظر دارد به عنوان یک پل ارتباطی امین در توسعه اقتصادی، فرهنگی و علمی دو کشور ایفای نقش کند.
براساس این گزارش، گروه توسعه همکاری‌های ایران و چین در نظر دارد به منظور پیشبرد اهداف مشترک دو ملت، در زمینه های یاد شده با بهره‌گیری از بهترین متخصصان باتجربه، مسیری امن را فراهم آورد.
 حسین قاهری رئیس مرکز تجاری جمهوری اسلامی ایران در چین، بیان کرد: این مرکز به منظور تسهیل روابط تجاری ایران و چین در حوزه های خدمات عمومی، حقوقی، تجاری، آموزشی و سرمایه گذاری و برگزاری فروم های تجاری در چهار نقطه کشور چین آغاز به کار کرده است.
وی خاطر نشان کرد که مرکز تجاری ایران در چین با بهره گیری از مجوز سازمان توسعه تجارت، آمادگی اراِئه مشاوره و خدمات در زمینه های مختلف حقوقی، مالی و تجاری برای بنگاه های اقتصادی داخلی را دارد.
علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مرکز تجاری جمهوری اسلامی ایران در چین می توانند به پایگاه اینترنتی این مرکز به نشانی http://www.tpcic.ir مراجعه کنند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین