تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۱ - ۰۷:۲۵
کد مطلب : 17640
در نشست ارزیابی تحول دیجیتال بانک صنعت و معدن مطرح شد؛

بانک صنعت و معدن در طرح تحول دیجیتال به پیشرفت ها و دستاوردهای قابل قبولی دست یافته است

۰
plusresetminus
جلسه ارزیابی تحول دیجیتال بانک صنعت و معدن با حضور دکتر علی خورسندیان مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، هیأت عامل و مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات و جمعی دیگر از مدیران بخش های مرتبط این بانک و کارگروهی از وزارت امور اقتصادی و دارایی به ریاست دکتر قربان اسکندری مدیرکل دفتر امور بانکی و بیمه این وزارتخانه برای بررسی دستاوردهای عملی نقشه راه تحول دیجیتال این بانک، تشکیل شد.
بانک صنعت و معدن در طرح تحول دیجیتال به پیشرفت ها و دستاوردهای قابل قبولی دست یافته است
به گزارش صدای بانک از روابط عمومی بانک صنعت ومعدن، در این نشست که روز گذشته بیست و ششم دیماه برگزار شد، گزارش مبسوطی از دستاوردهای نقشه راه، مستندات مربوط به پیشرفت گام های تعریف شده و مواردی که برای مشتریان محقق گردیده، سیستم های عملیاتی شده و خروجی این اقدامات و شاخص های کلیدی عملکردی این طرح ارائه گردید.
طرح تحول بانکداری دیجیتال بانک صنعت و معدن شامل دوازده پروژه مختلف می باشد که اهداف اصلی هر پروژه، KPI ها، اولویت‌بندی، تعیین متولیان و مدیران، برنامه ‌زمان‌بندی و اجرایی پروژه‌ ها تاکنون به انجام رسیده و سامانه های نوین متعددی بر اساس این طرح، اجرایی شده و مورد بهره برداری قرار گرفته است.
گفتنی است راه اندازی سامانه حقوقی سحاب، طراحی داشبورد ریسک و گزارش‌های نسبت NPL، تهیه گزارش نقدینگی خزانه داری و بازار بین بانکی از جمله اقدامات مهمی است که سال گذشته در این بانک در راستای تحول دیجیتال به انجام رسیده است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین