تاریخ انتشاردوشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۴
کد مطلب : 19191

جزئیات فعال شدن حساب وکالتی مشتریان بانک مسکن برای خرید خودرو داخلی

۰
plusresetminus
امکان فعال شدن حساب وکالتی مشتریان بانک مسکن برای خرید خودرو داخلی از طریق وبسایت اصلی این بانک و اینترنت بانک مسکن فراهم شده است.
جزئیات فعال شدن حساب وکالتی مشتریان بانک مسکن برای خرید خودرو داخلی
به گزارش صدای بانک از پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا، امکان فعال‌سازی حساب وکالتی در بانک مسکن برای مشتریانی که تمایل به خرید خودرو داخلی دارند، فراهم شده است. بر همین اساس مشتریان گرامی می‌توانند با مراجعه به وبسایت اصلی بانک مسکن به آدرس https://www.bank-maskan.ir/advocacy نسبت به وکالتی کردن یکی از حساب‌های خود اقدام کنند.
فرآیند وکالتی کردن حساب مشتریان بانک مسکن به این صورت است که ثبت‌نام با کد ملی و شماره تلفن‌همراه صورت می‌پذیرد و پس از تطبیق اطلاعات مشتری و ورود آنان به سیستم با رمز یکبارمصرف، این امکان برای مشتریان بانک مسکن وجود دارد که یکی از حساب‌های خود را به عنوان حساب وکالتی انتخاب کنند.
بر همین اساس، پس از پذیرش و اخذ تاییدیه وزارت صمت، حساب مشتریان تبدیل به وکالتی برای خرید خودروهای داخلی طرح وزارت صمت می‌شود.
گفتنی است، برای وکالتی کردن حساب در مرحله ثبت نام نیاز به تکمیل بودن پول در حساب مشتری نیست و تا کنون ثبت نام حدود 5 هزار متقاضی برای خرید خودروهای داخلی از طریق درخواست پیامکی انجام شده است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین