تاریخ انتشاردوشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰
کد مطلب : 19207

استان سیستان و بلوچستان میزبان مدیرعامل بیمه کوثر

۰
plusresetminus
ابوالفضل آقادادی در بازدید از سرپرستی استان سیستان و بلوچستان و دیدار با کارکنان و نمایندگان مدیر جدید سرپرستی را معرفی نمود.
استان سیستان و بلوچستان میزبان مدیرعامل بیمه کوثر
به گزارش صدای بانک از روابط عمومی بیمه کوثر، مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران شرکت در سفر به استان سیستان و بلوچستان با حضور در سرپرستی نشست هایی را با کارکنان، نمایندگان و برخی از ذی نفعان بیمه کوثر در استان برگزار نمودند.
آقادادی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به خصوص عید بزرگ نیمه شعبان و دعا برای ظهور حضرت ولی عصر (عج)، به افزایش سرمایه اخیر بیمه کوثر از 1688 به 2500 میلیارد تومان اشاره داشت و آن را نقطه عطفی در عملکرد شرکت در سال 1401 دانست. وی با برشمردن مزایای این افزایش سرمایه مطالبی را در خصوص حق بیمه تولیدی، میزان درآمد سرمایه گذاری درخشان در سال 1401 مطرح نمود و ابراز امیدواری کرد در سال 1402 نیز مانند امسال شاهد یک حرکت رو به جلو با جدیت و سرعت بیشتر باشیم.
مدیرعامل بیمه کوثر در ادامه این نشست ها ضمن تقدیر و تشکر از زحمات حامد یاوریان مدیر سابق سرپرستی استان سیستان و بلوچستان و آرزوی موفقیت برای ایشان در سمت مدیریت سرپرستی استان لرستان، طی حکمی جناب آقای احمدعلی حیدری مقام را به عنوان مدیر جدید سرپرستی استان سیستان و بلوچستان منصوب و برنامه ریزی و عملکرد مناسب و ارائه ایده های نو به منظور جلب رضایت مشتریان و افزایش سودآوری در راستای نیل به اهداف عالی شرکت را از جمله انتظارات از وی عنوان نمود.
گفتنی است در این نشست جناب آقای سهیم رئیسی نیز به عنوان رئیس شعبه چابهار بیمه کوثر معرفی شد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین