تاریخ انتشارسه شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۵
کد مطلب : 19234

مدیرعامل بانك صنعت و معدن از چندین واحد تولیدی در استان البرز بازدید كرد

پرداخت تسهیلات 17 هزار میلیارد ریالی به صنایع این استان
۰
plusresetminus
دکتر خورسندیان به اتفاق هیأت همراه، روز یکشنبه بیست و یکم اسفندماه از تعدادی از طرح های صنعتی در استان البرز بازدید کرد و فاز 2 طرح کانفکشنری شرکت صنعتی و پژوهشی زرکام از شرکت های گروه صنعتی زر با حضور وی افتتاح گردید.
مدیرعامل بانك صنعت و معدن از چندین واحد تولیدی در استان البرز بازدید كرد
به گزارش صدای بانک از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، وی در جمع صنعتگران و کارآفرینان استان البرز اظهار داشت: در استان البرز طرح های بزرگ و مهمی از سوی بانک صنعت و معدن تأمین مالی شده است به طوری که در 11 ماهه سال جاری بیش از 17 هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی این استان پرداخت شده است و در پرداخت تسهیلات تبصره 18 نیز مدیریت استانی این بانک، جایگاه نخست را در بین سایر بانک های استان به خود اختصاص داده است.
دکتر خورسندیان افزود: باید به صنایع مختلف به خصوص دانش بنیان ها، نگاه توسعه‌ای داشته باشیم و پویایی در افزایش ظرفیت تولید را مد نظر قرار دهیم؛ چراکه لازم است صنایع ما همگام با نیازهای در حال تحول بازار مصرف و تکنولوژی روز دنیا پیوسته در حال تغییر باشند و ظرفیت های تولید محصولات مختلف با تقاضای مصرف کنندگان در تعادل قرار گیرد.
مدیرعامل بانک صنعت و معدن، نخست از مجموعه دکتر نراقی شامل شرکت های اکتوورکو، آماده لذیذ، و اکترو بازدید کرد. 
شركت اکتوورکو به توليد  انواع محصولات دارویی، داروهای نوترکیب مانند داروهای ام اس و آنتی‌بادی‌های مونوکلونال و نیز داروهای ضد سرطانی تزریقی و خوراکی و غیره اشتغال دارد و گروه تحقیق و توسعه این شرکت از زمان آغاز پاندمی کرونا در زمینه تولید داروهای درمان کرونا موفق به تولید داروهایی مانند فاویپیراویر، رمدسیویر و ایورمکتین شده است.
شركت آماده لذیذ نیز که از توسط بانک صنعت و معدن تامین مالی شده است، انواع مواد غذایی آماده و نیمه آماده تولید می کند. 
شرکت دارویی اکترو خاورمیانه نیز یکی از 6 کارخانه مجموعه دارویی اکتوور است که به صورت اختصاصی در زمینه تولید داروهای شیمی درمانی و ضد سرطان در سال 1397 افتتاح گردیده است.
در ادامه گروه صنعتی زر که در تولید و عرضه انواع غلات فرآوری‌شده فعالیت می‌کند، مورد بازدید مدیرعامل بانک صنعت و معدن و هیأت همراه وی قرار گرفت و در این بازدید  فاز 2 طرح کانفکشنری شرکت صنعتی و پژوهشی زرکام با تسهیلات بانک صنعت و معدن مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت؛ شرکت های زرماکارون، زر اویل، آرد زر، زر فروکتوز و زر گرین دیگر واحدهای تولیدی این گروه صنعتی می باشند.
گفتنی است، دکتر خورسندیان به منظور بررسی و اطلاع از روند فعالیت و پیشرفت طرح های توسعه ای از واحدهای تولیدی یاد شده بازدید نمود و با کارآفرینان و دست اندرکاران تولید در بخش صنایع دارویی و غذایی این استان به همفکری و تبادل نظر پرداخت و برای برخورداری این شرکت ها از تسهیلات و خدمات نوین و گسترده این بانک به آنان وعده همکاری و مشارکت بیشتر داد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین