تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۴۷
کد مطلب : 20895

حضور بیمه سرمد در پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی کشور

۰
plusresetminus
حضور بیمه سرمد در پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی کشور
به گزارش صدای بانک از روابط عمومی بیمه سرمد، پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی کشور (بورس، بانک، بیمه) صبح امروز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد و بیمه سرمد در غرفه بانک صادرات ایران به معرفی محصولات و خدمات نوین خود می پردازد.
مدیرعامل بانک صادرات ایران در بازدید از نحوه خدمات رسانی کارشناسان بیمه سرمد گفت: بیمه سرمد استحکام سازمانی خوبی دارد و باید ضمن افزایش سهم از بازار خود در صنعت بیمه، در اقتصاد داخلی و همچنین در سطح بین‌المللی بدرخشد.
ضیاء ایمانی،با بیان اینکه صنعت بیمه نیز مانند صنعت بانکداری با ریسک‌های متعددی مواجه است، گفت: به طور قطع، مدیران ارشد سرمد با حساسیتی که نسبت به این موضوع دارند، می‌توانند به بهترین نحو ریسک‌ها را مدیریت کنند که این موضوع مورد انتظار بانک صادرات ایران نیز هست.
در اولین روز پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی کشور(بورس،بانک،بیمه) ،مدیرعامل شرکت بیمه سرمد باحضور در غرفه بانک صادرات گفت:این شرکت یکی از شرکت‌های بیمه جوان فعال در صنعت بیمه کشور است که با حمایت بانک صادرات ایران به مشتریان و بیمه‌گذاران خود خدمات رسانی می کند.
بهشتی نژاد در دیدار مدیرعامل بانک صادرات ایران،به عملکرد مالی این شرکت در سال۱۴۰۱ اشاره کرد و اظهارداشت: این شرکت تا پایان سال گذشته (1401) با رشدی 86درصدی بیش از 2هزار و 121 میلیارد تومان حق بیمه خالص تولید کرد و درآمد حق بیمه ناخالص بیمه سرمد تا پایان سال گذشته(1401) نسبت به سال قبل از آن با جهشی 72 درصدی به بیش از 2هزار و 422 میلیارد تومان افزایش یافت.
لازم به ذکر‌است؛نمایشگاه صنعت مالی کشور از ۱۶لغایت۱۹خردادماه سال‌جاری در محل دائمی نمایشگاه بین المللی برگزار می شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین