تاریخ انتشارشنبه ۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۹
کد مطلب : 22259

انعقاد تفاهم نامه صدور ضمانت نامه الکترونیک بین بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون

۰
plusresetminus
با حضور معاون تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون در راستای الکترونیکی نمودن فرآیند صدور ضمانت‌نامه تفاهم نامه همکاری امضا نمودند.
انعقاد تفاهم نامه صدور ضمانت نامه الکترونیک بین بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون
به گزارش صدای بانک، مسکنی معاون تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در این مراسم گفت:عملکرد بانک در دوره سال 1401 روبه رشد و بهبودی بوده است و بسیاری از مسائل بانک با تصمیمات راهبردی و اجرای صحیح حل شده است و این انتظار وجود دارد تا بانک با اجرای برنامه های تحولی و مبتنی بر بانکداری دیجیتال و هوشمندسازی فرآیندها بتواند با چابکی بیشتر سرعت و کیفیت خدمات به بخش تعاون را افزایش دهد.
وی افزود: دو خط اعتباری 20 و 30 هزار میلیارد ریالی نیز با همکاری معاونت تعاون، بانک و صندوق ضمانت برای حمایت از تعاونی ها و گرهگشایی از موانع توسعه تعاونی ها اختصاص یافته که خط اول تا حد زیادی اجرایی شد و مراحل اجرایی خط دوم نیز با اطلاع رسانی به کلیه تعاونی ها در حال انجام است.
در ادامه مراسم محمد شیخ حسینی مدیر عامل بانک توسعه تعاون و البرز محمدی مدیر عامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون همزمان با هفته دولت و هفته تعاون تفاهم‌نامه‌ای را امضا نمودند که بر اساس آن فرآیندهای موجود جهت صدور ضمانت‌نامه میان بانک و صندوق به صورت الکترونیک انجام می‌شود.
بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون به عنوان دو نهاد تخصصی بخش تعاون در اجرایی نمودن برنامه های بخش تعاون نقش دارند و امضای دو تفاهم نامه سه جانبه 20 و 30 هزار میلیارد ریالی میان معاونت تعاون، بانک و صندوق جهت پرداخت تسهیلات به تعاونگران جهت مانع زدایی و حمایت از فعالیت‌های شرکت‌های تعاونی از مهمترین محورهای همکاری میان طرفین است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین