تاریخ انتشارسه شنبه ۲۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۲
کد مطلب : 22593
رئیس کل بیمه مرکزی در نشست مشترک با دبیر کل جدید سندیکا، و کاندیداهای دبیر کلی سندیکا:

همدلی بین اركان صنعت بیمه باعث تقویت جایگاه بیمه و تعالی آن خواهد شد

۰
plusresetminus
نشست مشترک رئیس کل و اعضای هیات عامل بیمه مرکزی با دبیر کل جدید سندیکای بیمه گران ایران، اعضای هیات رییسه و کاندیداهای دبیر کلی سندیکا به میزبانی بیمه مرکزی برگزار شد.
همدلی بین اركان صنعت بیمه باعث تقویت جایگاه بیمه و تعالی آن خواهد شد
به گزارش صدای بانک از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه مرکزی دکتر استادهاشمی در این جلسه، کاندیداتوری دو رییس کل اسبق، مدیران عامل شرکتها، نمایندگان شبکه فروش و بانوان گرامی در انتخابات سندیکا را نشانه اهمیت این رکن اساسی صنعت بیمه دانست و گفت: همکاری و همراهی بیمه مرکزی با سندیکای بیمه گران موجب تحرک جدی صنعت شده و این همدلی نیاز اصلی امروز صنعت است.
رئیس کل بیمه مرکزی اضافه کرد: قدمت صنعت بیمه و گذشته پرنور و پرفروغ این حوزه ایجاب می‌کرد که انتخاباتی پرشور برای سندیکا، برگزار شود و الحمدالله حضور چهره های مختلف در این انتخابات به اقتدار این رکن از صنعت بیمه افزود.
دکتر استاد هاشمی با اشاره به تصریح قانونی فعالیت سندیکا در قانون تاسیس بیمه مرکزی، این نهاد را جزو معدود نهادهای سندیکایی در کشور قلمداد کرد که پشتوانه قانونی و مقرراتی دارد.
رئیس کل بیمه مرکزی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: همراهی و هماهنگی همه ارکان از جمله شبکه فروش، سندیکای بیمه گران، شرکت های بیمه و بیمه مرکزی باعث تقویت جایگاه این صنعت در نهادهای قانونگذاری و مجامع و نهادهای کلان و تاثیر گذار در کشور خواهدشد.
وی با تقدیر از همه فعالیت هایی که در طول تاریخ بیمه مرکزی و صنعت بیمه انجام شده است، گفت: خدشه انداختن بر کارها و فعالیت های گذشته مطلوب نیست بلکه باید با همراهی و همدلی بگونه ای عمل کرد که اهالی این صنعت بابت فعالیت در این حوزه افتخار نمایند و هنر ما باید انجام کارهای نشده باشد.
دکتر استادهاشمی بهره گیری از نقطه نظرات کارشناسی در همه حوزه های کاری و فنی را جزو رویکردهای اصلی خود نامید و گفت: باید در این صنعت فضای کاری به گونه ای باشد که ایده های نو خلق شده و از طریق شرکت های ببمه ای عملیاتی شود.
ایشان در پایان ضمن تشکر از خدمات دکتر سید محمد کریمی در طول دو دوره دبیرکلی سندیکا، انتخاب قاطع محسن پورکیانی را تبریک گفت.
بر اساس این گزارش محسن پورکیانی دبیر کل جدید سندیکای بیمه گران ایران هم در این جلسه اظهار امیدواری کردکه با کمک همه ارکان صنعت بیمه از جمله شبکه فروش، بیمه مرکزی، وزارت امور اقتصادی و دارایی قدم های مثبتی برای توسعه بیمه برداشته شود.
وی با بیان این نکته که رمز موفقیت صنعت بیمه در گرو اتحاد بین همه بازیگران این صنعت است گفت: لزوم اجرای این رویکرد بهره گیری از توان، تخصص و تجربه همه نخبگان و مدیران است.
شایان ذکر است در این نشست دکتر مشعلچی قائم مقام بیمه مرکزی که پیشتر در نامه ای خواهان حضور حداکثری مدیران عامل در انتخابات دبیرکلی سندیکای بیمه گران ایران شده بود از برگزاری پرشور انتخابات و همراهی اعضا برای شرکت در این انتخابات قدردانی کرد.
در ادامه حسن شریفی رئیس شورای عمومی سندیکا نیز به ارایه گزارشی از روند برگزاری انتخابات و انسجام میان اعضا برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد پرداخت.
همچنین در بخش دیگری از این نشست تعدادی از اعضای هیات رییسه سندیکا و کاندیداهای دبیرکلی به بیان دیدگاههای خود پرداختند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین