تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۳
کد مطلب : 22614

مهلت شرکت در جشنواره «یک حساب، چند رویا» تا پایان شهریور تمدید شد

۰
plusresetminus
مهلت شرکت در جشنواره «یک حساب، چند رویا» ویژه کودکان و نوجوانان تا پایان شهریور ماه تمدید شد.
مهلت شرکت در جشنواره «یک حساب، چند رویا» تا پایان شهریور تمدید شد
به گزارش صدای بانک از روابط عمومی بانک ملی ایران، کودکان و نوجوانان می توانند برای شرکت در این جشنواره تا پایان شهریور ماه به همراه  یکی از والدین خود و با در دست داشتن مدارک شناسایی به نزدیک ترین شعبه بانک ملی ایران مراجعه و نسبت به افتتاح حساب کانون جوانه ها و یا افزایش موجودی اقدام کنند.
گفتنی است همزمانی چهل و سومین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه بانک ملی ایران و همچنین جشنواره «یک حساب، چند رویا » کانون جوانه های این بانک، امکان بهره مندی از مزایای هر دو جشنواره  را برای مشتریان زیر 18 سال بانک ملی ایران فراهم کرده است.
در جشنواره یک حساب، چند رویا هم کودکان و نوجوانان با افتتاح حساب کانون جوانه ها تا پایان شهریورماه سال جاری از شانس شرکت در قرعه کشی جوایزی نظیر PS4، دوچرخه، ساعت هوشمند، دوربین عکاسی چاپ فوری، اسکیت برد، اسپیکر بلوتوثی، ایرپاد و صدها جایزه نقدی برخوارد خواهند شد.
بر همین اساس کودکان و نوجوانانی که تا پایان شهریورماه نسبت به افتتاح حساب قرض الحسنه در یکی از شعب بانک ملی ایران اقدام کنند، به طور همزمان امکان شرکت در هر دو قرعه کشی و شانس برنده شدن یکی از جوایز هر دو جشنواره را خواهند داشت.
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با ارسال عدد 77 به شماره 10005882 عضو کانال کانون جوانه ها در پیام رسان بله شوند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین