تاریخ انتشاردوشنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۰
کد مطلب : 22655

استقبال از یازدهمین جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصاد نوین

۰
plusresetminus
یازدهمین جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز (ریالی) بانک اقتصادنوین همچون ادوار پیشین با استقبال قابل توجه مشتریان نیک‌اندیش این بانک مواجه شده است. آخرین‌ مهلت، برای مشارکت در این رسم نیکو، 22 مهرماه 1402خواهد بود.
استقبال از یازدهمین جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصاد نوین
به گزارش صدای بانک از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این جشنواره که از 22 مهرماه 1401 (پایان دهمین دوره جشنواره) آغاز شده و تا پایان روز 22 مهرماه 1402 ادامه خواهد داشت، به‌قیدقرعه 22 جایزه یک میلیارد ریالی، 22 جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی، 100 جایزه 100 میلیون ریالی و میلیاردها ریال جوایز نقدی دیگر به سپرده‌گذاران خیرخواه اهدا خواهد شد.
همچنین براساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، از هر ۱۰ نفر واجد شرایط شرکت در قرعه‌کشی، یک نفر برنده جوایز ارزنده بانک اقتصادنوین خواهد بود. حداقل موجودی برای شرکت در جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوین دو میلیون ریال است و به ازای هر دو میلیون ریال در پایان هر روز یک امتیاز برای صاحب حساب منظور می‌شود.
مشتریان بانک اقتصادنوین که علاقه‌مند به مشارکت در این سنت پسندیده هستند می‌توانند با افتتاح حساب و افزایش موجودی، شانس خود را برای برنده شدن در این جشنواره افزایش دهند.
گفتنی است، منابع حساب‌های قرض‌الحسنه، صرف اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه شامل تسهیلات ازدواج جوانان، خوداشتغالی مددجویان کمیته امداد امام خمینی‌(ره) و سازمان بهزیستی کشور و رفع نیازهای ضروری سایر اقشار نیازمند جامعه می شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین