تاریخ انتشارسه شنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۴
کد مطلب : 22673

اسامی برگزیدگان "پنجمین جشنواره ملی بورس و رسانه" اعلام شد

۰
plusresetminus
آیین اختتامیه پنجمین جشنواره ملی بورس و رسانه امروز ۲۷ شهریورماه همزمان با روز شعر و ادب فارسی و بزرگداشت استاد شهریار در سالن همایش‌های سازمان بورس برگزار شد و از برگزیدگان این جشنواره تقدیر بعمل آمد.
اسامی برگزیدگان "پنجمین جشنواره ملی بورس و رسانه" اعلام شد
به گزارش صدای بانک از پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا)، آیین اختتامیه پنجمین جشنواره ملی بورس و رسانه امروز ۲۷ شهریورماه همزمان با روز شعر و ادب فارسی و بزرگداشت استاد شهریار در سالن همایش‌های سازمان بورس برگزار شد و از برگزیدگان این جشنواره تقدیر بعمل آمد.

این جشنواره با انتشار فراخوان و در پی آن، دریافت آثار خبرنگاران از ۱۷ اردیبهشت ماه تا ١٧ مردادماه ۱۴۰۲ انجام شد.

براساس نظر شورای سیاست‌گذاری، این جشنواره شامل دو بخش بود و شرکت‌کنندگان می‌توانستند در هر یک از بخش‌ها اقدام به ارسال آثار خود کنند.

بخش اول این جشنواره بخش رسانه‌های مکتوب و دیجیتال (خبرگزاری‌ها، سایت‌های خبری- تحلیلی، روزنامه‌ها، نشریات ادواری و بخش مکتوب شبکه‌های اجتماعی)، و شامل زیربخش های ۱.خبر، ۲.گزارش، ۳.گفتگو، ۴.تیتر و ۵.یادداشت، مقاله و سرمقاله بود.

اسامی برگزیدگان بخش "تیترپنجمین جشنواره ملی بورس و رسانهاسامی برگزیدگان بخش "خبر"


اسامی برگزیدگان بخش "گفتگو" پنجمین جشنواره ملی بورس و رسانه


اسامی برگزیدگان بخش "گزارش" پنجمین جشنواره ملی بورس و رسانه


اسامی برگزیدگان بخش "یادداشت، مقاله و سرمقاله" پنجمین جشنواره ملی بورس و رسانهبخش دوم این جشنواره نیز شامل رسانه‌های دیداری و شنیداری (رادیو، تلویزیون، محصولات صوتی و تصویری شبکه‌های اجتماعی و شبکه‌های تلویزیونی اینترنتی) و دربرگیرنده زیربخش های ۶. گزارش و ۷. مستند و نیز ۸.گفتگو و اجرا است.

اسامی برگزیدگان بخش "گزارش و مستند" دیداری_شنیداری پنجمین جشنواره ملی بورس و رسانه


اسامی برگزیدگان بخش "گفتگو و اجرا" دیداری_شنیداری پنجمین جشنواره ملی بورس و رسانههمچنین در بخش ویژه جشنواره با موضوع شعار سال که «مهار تورم، رشد تولید»؛ ٢ اثر بعنوان آثار برگزیده انتخاب گردید.


لازم به ذکر است که در این جشنواره، بیش از ٢٠٠‌ نفر از اصحاب رسانه و خبرنگار، بالغ بر ۱۱۰۰ اثر را در بخش‌های مختلف به دبیرخانه پنجمین جشنواره ملی بورس و رسانه ارسال کرده بودند و آثار ارسالی توسط اعضای هیئت داوری شامل آقایان حسین عبده‌تبریزی، سعید مستشار، محسن ایلچی، بهنام بهزادفر و اکبر نصرالهی بررسی شد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین