تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۸
کد مطلب : 25293

پاسخگویی به تماس‌های مردمی با حضور مدیران ارشد بانک مسکن در ایام مبارک دهه فجر

۰
plusresetminus
مدیران ارشد بانک مسکن همزمان با ایام مبارک دهه فجربا هدف صیانت از حقوق شهروندی و شفاف سازی خدمات، آماده پاسخگویی مستقیم به سوالات و شنیدن پیشنهادات و انتقادهای مردم در خصوص خدمات و تسهیلات بانک مسکن از طریق شماره تماس610880-021 هستند.
پاسخگویی به تماس‌های مردمی با حضور مدیران ارشد بانک مسکن در ایام مبارک دهه فجر
به گزارش صدای بانک از خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن هیبنا، پاسخگویی به تماس‌های مردمی از سوی مدیران ارشد که با موضوع تسهیلات، بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌ها، حقوقی و وصول مطالبات در روزهای گذشته دایر بود، در روزهای باقی مانده دهه مبارک فجر از جمله روزهای 17و 18 و 21 بهمن ماه در خصوص خدمات بانکی و امور شعب، منابع انسانی و بانکداری الکترونیک ادامه خواهد داشت و مردم می‌توانند با تماس با شماره تلفن61088-021سوالات و مسائل خود را با مدیران ارشد بانک در میان بگذارند.

گزارش عملکرد مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بانک مسکن نشان می‌دهد در طول فعالیت دولت سیزدهم، میزان ‌تماس مردم با مرکز ارتباط با مشتریان این بانک از مرداد ماه 1400 تاکنون به یک میلیون و203هزار و224 پیام افزایش یافته است. بانک مسکن امسال توانست با موافقت شورای پول واعتبار رقم تسهیلات نهضت ملی مسکن را با هدف افزایش توان خرید متقاضیان افزایش دهد که منجر به افزایش تماس‌های مردمی با بانک شده است.

درهمین راستا مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بانک مسکن در پاسخ به تماس‌های تلفنی مردم از ابتدای امسال تا تاریخ اول بهمن ماه به 343هزار و 137 مشتری مشاوره تلفنی داده است.بیشترین سوالات مشتریان این بانک در تماس با کارشناسان مرکز ارتباط با مشتریان غالبا درباره انواع تسهیلات بانکی و سپرده‌ها به ویژه درحوزه خرید و ساخت مسکن است. علاوه بر تماس‌های تلفنی با این مرکز، به 4 هزار 986 پیام‌ الکترونیکی در طول مدت فعالیت دولت سیزدهم نیز پاسخ داده شده است.

به گزارش خبرنگار هیبنا، مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بانک مسکن از چند روش با هموطنان در ارتباط است که تماس تلفنی، پاسخگویی از طریق سامانه ارتباط با مدیرعامل، پاسخگویی از طریق پیام‌های الکترونیکی، پاسخگویی از طریق سایت و شبکه‌های مجازی و نیز پاسخگویی از طریق صندوق صوتی از عمده موارد آن است.مشتریان بانک مسکن می‌توانند در طول ایام سال از ساعت 7:30 تا 16 و پنج شنبه‌ها از ساعت 7:30 تا 13 با تماس تلفنی با مرکز ارتباط مشتریان بانک مسکن، سوالات خود را از کارشناسان که بر اساس سیاست‌های مدیرعامل بانک مبنی بر مشتری مداری آماده پاسخگویی و دریافت پیشنهادات و انتقادات هستند، جویا شوند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین