تاریخ انتشاردوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۴
کد مطلب : 25344
همزمان با چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛

135 طرح و پروژه پست بانک ایران به بهره‌برداری رسید

۰
plusresetminus
همزمان با چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر، 135 طرح و پروژه پست بانک ایران با اعتباری بالغ 5.477.311 میلیون ریال در 23 استان با سرمایه‌گذاری بانک و بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید.
135 طرح و پروژه پست بانک ایران به بهره‌برداری رسید
به گزارش صدای بانک از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، افتتاح، تجهیز و بازسازی 77 باجه بانکی روستایی با اعتباری بالغ بر 377.500 میلیون ریال و با ایجاد شغل برای 138 نفر، در استان‌های سمنان، مازندران، سیستان و بلوچستان، ایلام، آذربایجان غربی، قزوین، یزد، گیلان، بوشهر، مرکزی، فارس، کردستان، البرز، همدان، قم، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، کرمانشاه، خوزستان، هرمزگان و چهارمحال و بختیاری با همکاری بانک و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی از جمله پروژه‌های بهره‌برداری شده بانک بود.
همچنین با اعطای تسهیلات از سوی بانک، 54 پروژه تولیدی، صنعتی و خدماتی با هدف اشتغال‌زایی به خصوص در مناطق محروم و روستایی در 13 استان خراسان جنوبی، خراسان شمالی، قزوین، چهارمحال و بختیاری، آذربایجان غربی، لرستان، فارس، تهران، هرمزگان، یزد، ایلام، همدان و سیستان و بلوچستان مورد بهره‌برداری  قرار گرفت.
کارخانه‌های احداث کارخانه تولید بی کربنات سدیم توسعه و تکمیل واحد تولید لبنیات، گلخانه‌های تولید گل های زینتی و سبزیجات به روش هیدروپونیک، طرح توسیعه تولید پد پانسمان پیشرفته پزشکی، مجتمع‌های خدمات رفاهی، ایجاد مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین، گاوداری 50 راسی و سردخانه زیر صفر و سردخانه بالای صفر بخشی از این پروژه‌ها بود که با اعتبار 4.998.031 میلیون ریالی بانک، صندوق توسعه ملی و بخش خصوصی و با ایجاد اشتغال مستقیم و غیر مستقیم برای دو هزار و 91 نفر در سطح کشور به بهره برداری رسید.
همچنین چهار شعبه بانک در شهرستان‌های بدره، سراوان، ماکو و شاهین‌دژ با اعتباری بالغ بر 101.800 میلیون ریالی تجهیز و بازسازی شده بودند، افتتاح شدند.
بر اساس این گزارش، با افتتاح و راه اندازی پروژه‌های پست بانک ایران در ایام دهه مبارک فجر برای دو هزار و  229 نفر اشتغال ایجاد شد.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین