تاریخ انتشاردوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۹
کد مطلب : 25345

هشتمین جشنواره فروش بيمه هاي عمر و پس انداز بیمه آسیا آغاز شد

۰
plusresetminus
بيمه آسيا، هشتمین جشنواره فروش ویژه بيمه هاي جامع عمر و پس انداز و بیمه نامه مستمری گندم را آغاز کرد.
هشتمین جشنواره فروش بيمه هاي عمر و پس انداز بیمه آسیا آغاز شد
به گزارش صدای بانک از روابط عمومي بیمه آسیا، هشتمین جشنواره فروش بیمه های عمر و پس انداز و طرح مستمری گندم با صدها جایزه طلایی و ارزنده، از پانزدهم بهمن 1402 آغاز شده و تا  سی و یکم فروردین 1403 ادامه دارد.
بنابر این گزارش، برخورداری از امتیاز ویژه،  افزایش متناسب در اندوخته بیمه نامه، معافیت از انجام آزمایش و معاینات پزشکی تا سقف 700 میلیون تومان تا سن 40 سال و استفاده از خدمات انجام آزمایش و معاینات پزشکی رایگان در مراکز طرف قرار داد برای بیمه نامه هایی که در طول جشنواره صادر  می شود، از مزایای این جشنواره برای بیمه گذاران است.
همچنین بیمه گذارانی که در طول برگزاری این جشنواره، نسبت به خرید بیمه نامه های عمر و پس انداز و مستمری گندم اقدام کنند، در قرعه کشی جوایز طلایی و استفاده از تخفیف ها و تسهیلات ویژه بیمه ای شرکت کرده و از مزایای آن بهره مند خواهند شد.
این گزارش می افزاید، خریداران بیمه عمر و پس انداز بیمه آسیا در مدت برگزاری این جشنواره از تخفیف های ویژه در رشته های بیمه ای شخص ثالث، بدنه اتومبیل، حوادث انفرادي و آتش سوزی برخوردار می شوند.
در این گزارش آمده است، هم میهنان عزیز می توانند برای شرکت در این جشنواره، به کلیه شعب و نمایندگی های بیمه آسیا در سراسر کشور مراجعه کنند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین