تاریخ انتشاردوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۱
کد مطلب : 25356
در دیدار رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با مدیرعامل صندوق ذخیره مطرح شد؛

آمادگی مجلس برای رفع موانع پیش روی صندوق ذخیره فرهنگیان

۰
plusresetminus
رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در دیدار و گفتگو با مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان آمادگی کامل مجلس را برای حمایت از اهداف و برنامه ها ورفع موانع پیش روی صندوق ذخیره به منظور رشد و تعالی این مجموعه متعلق به فرهنگیان اعلام کرد.
آمادگی مجلس برای رفع موانع پیش روی صندوق ذخیره فرهنگیان
به گزارش صدای بانک از روابط عمومی بیمه معلم به نقل از صندوق ذخیره فرهنگیان، در این دیدار عزت الله اکبری تالارپشتی رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک به محسن احمدی مدیرعامل جدید صندوق برای وی در تحقق اهداف تعیین شده، عمل به خواسته ها و مطالبات فرهنگیان معزز و رشد و اعتلای صندوق ذخیره آرزوی موفقت نمود.
این نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین آمادگی خانه ملت را در پشتیبانی کامل و موثر از صندوق ذخیره فرهنگیان اعلام و تاکید کرد:مجلس با تمام توان آماده است در جهت بهبود معیشت جامعه بزرگ فرهنگیان، ظرفیت های صندوق ذخیره را برای بهره وری بیشتر فعال نماید و موانع پیش روی این نهاد مالی و اقتصادی را بردارد.
تالارپشتی، صندوق ذخیره را یکی از دلگرمی ها و پشتوانه اقتصادی آموزش و پرورش و جامعه خدم فرهنگیان برشمرد و تصریح کرد این بنگاه اقتصادی بزرگ باید با بهره وری و پویایی بیشتر و خلق ثروت بتواند به خواسته ها و انتظارات فرهنگیان عضو صندوق بیش از پیش پاسخ دهد و در مسیرتعالی گام بردارد.
محسن احمدی مدیرعامل صندوق ذخیره نیز در این دیدار ضمن قدردانی از رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس و با تجلیل از حمایت های مجلس شورای اسلامی از صندوق ذخیره فرهنگیان به برنامه های خود جهت بالندگی و رشد صندوق ذخیره اشاره کرد وگفت سودآوری، شفافیت مالی و افزایش بهره وری همراه با چابک سازی، انعطاف پذیری و ارائه خدمات رفاهی شایسته به فرهنگیان از اولویت های اساسی موسسه صندوق ذخیره است.
وی با اشاره به تشکیل هلدینگ صنعتی و معدنی سامان در صندوق ذخیره فرهنگیان،حمایت همه جانبه، راهنمایی و رهنمودهای رییس و اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس را به عنوان کمیسیون تخصصی حوزه صنعت و معدن در جهت فعالیت بهترو کارآمدی هلدینگ مذکور خواستار شد.
مدیرعامل صندوق ذخیره همچنین توجه به اقتصاد دانش‌بنیان و دیجیتال، مولدسازی دارایی‌ها، اتمام طرح‌های نیمه تمام، اجرای دقیق موازین حاکمیت شرکتی و افزایش سلامت و انضباط مالی را از برنامه‌های راهبردی دوره جدید مدیریت صندوق ذخیره فرهنگیان ذکر کرد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین