تاریخ انتشاردوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۹
کد مطلب : 25358

به مناسبت دهه فجر جرائم بیمه شخص ثالث بخشیده شد

۰
plusresetminus
به مناسبت دهه فجر جرائم بیمه شخص ثالث بخشیده شد
به گزارش صدای بانک، بیمه پاسارگاد در راستای اجرای سیاست های بیمه مرکزی ج.ا.ا و حمایت از اقشار مختلف جامعه و تشویق دارندگان وسائل نقلیه فاقد بیمه نامه به خرید بیمه نامه شخص ثالث طرح بخشودگی جرائم را اجرا می کند، در این طرح جرائم بیمه ای مربوط به وسائل نقلیه فاقد بیمه نامه شخص ثالث مورد بخشودگی قرار می گیرد.
این طرح به دستور بیمه مرکزی ج.ا.ا  و در اجرای بند«۱-۷» «دستور العمل تعیین میزان، نحوه وصول، تخفیف، تقسیط و بخشودگی مبلغ موضوع بند «ب» ماده (۲۴) قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه» مصوب جلسه شماره ۶۱۴ مورخ ۱۰ اردیبهشت۹۶ مجمع عمومی فوق العاده صندوق تامین خسارت های بدنی و نظر به موافقت وزیر امور اقتصادی و دارایی و رییس مجمع صندوق با پیشنهاد مورخ ۴ بهمن ۱۴۰۲ رییس کل بیمه مرکزی ج.ا.ا مبنی بر بخشودگی مبلغ جریمه مذکور به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ۱۰۰درصد مبلغ جریمه شخص ثالث مشروط بر خرید بیمه نامه یکساله بخشیده می شود.
دارندگان موتور سیکلت فاقد بیمه نامه شخص ثالث از ۱۲ بهمن  ۱۴۰۲ تا پایان روز ۲۹ اسفند به مدت ۴۸روز فرصت دارند تا با خرید بیمه نامه یکساله مشمول مزایای طرح شوند.
همچنین دارندگان سایر وسایل نقلیه فاقد بیمه نامه نیز تا ۱۱ اسفند ۱۴۰۲فرصت دارند تا با خرید بیمه نامه یک ساله شخص ثالث از این بخشودگی بهره مند شوند. 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین