تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۷:۴۲
کد مطلب : 26035
تعرفه‌های حمایتی بیمه میهن برای بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان اعلام شد

پزشکان تحت پوشش بیمه میهن قرار می‌گیرند

۰
plusresetminus
تعرفه حق بیمه رشته‌های پزشکان و پیراپزشکان در حوزه بیمه‌های مسئولیت برای سال ١٤٠٣ از طرف بیمه میهن اعلام شد.
پزشکان تحت پوشش بیمه میهن قرار می‌گیرند
به گزارش صدای بانک از روابط عمومی بیمه میهن، این خدمت بیمه‌ای، مسئولیت قصور و خطای پزشک و پیراپزشک، جبران خسارت‌های فوت و نقص عضو بیمار و سایر هزینه‌ها و زیان‌های وارد شده به بیمار را تحت پوشش قرار می‌دهد.
دکتر رضا احمدی مدیر بیمه‌های مسئولیت بیمه میهن، ضمن تأکید بر سطح توانگری یک این مجموعه بیمه‌ای، خدمت‌رسانی شایسته به تمامی هم‌میهنان به خصوص خدمت به جامعه گرانقدر پزشکی و متخصصین زحمتکش این حوزه را از الویت اصلی برنامه‌های خود عنوان کرد.
احمدی یادآور شد در این بیمه‌نامه پوشش خسارت‌های اعلامی زمان بیمه‌نامه بعد از انقضاء آن تا ۴ سال افزایش و قابل پرداخت است.
همچنین تخفیفات ۱۰ تا ۳۰ درصدی برای حق بیمه سال بعد قابل ارائه خواهد بود.
احمدی ضمن تأکید بر ضرورت و اهمیت اخذ این بیمه‌نامه با توجه مخاطرات حرفه‌ای شاغلان بخش‌های مختلف سلامت کشور خاطر نشان کرد:«این بیمه نامه برای دانشجویان دوره تخصص (رزیدنت ها) هم صادر می‌شود.»
بر اساس تعرفه‌های اعلامی بیمه میهن، حداکثر تعرفه بیمه مسئولیت پزشکان، سالیانه ۱۳ میلیون ریال و برای پیراپزشکان ۸ میلیون ریال در نظر گرفته شده است.
بنا بر اعلام روابط عمومی بیمه میهن، امکان تهیه این بیمه‌نامه از طریق نمایندگی‌های بیمه میهن در سراسر کشور و به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن «آساتو» وجود دارد. ضمن اینکه سازمان‌ها و مجموعه‌های پزشکی در صورت انعقاد تفاهم‌نامه گروهی این بیمه، می‌توانند از مزایای بیشتری استفاده کنند.
تعرفه‌های ۹گانه بیمه مسئولیت پزشکی و پیراپزشکی که توسط بیمه میهن (mihaninsurance.com)
ارائه می‌شود، در جداول ذیل آمده است.
پزشکان تحت پوشش میهن قرار می‌گیرند
پزشکان تحت پوشش میهن قرار می‌گیرند
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین