تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۲
کد مطلب : 27335
گزارش نبض بورس از فعالیت ماهانه بانک پاسارگاد؛

درآمد عملیاتی 12 هزار میلیارد تومانی بانک پاسارگاد در خردادماه سال‌ جاری

۰
plusresetminus
بانک پاسارگاد در گزارش فعالیت ماهانه خردادماه‌1403 در کدال، رقم درآمد محقق شده را 11 هزار و 884 میلیارد تومان اعلام کرد.
درآمد عملیاتی 12 هزار میلیارد تومانی بانک پاسارگاد در خردادماه سال‌ جاری
به گزارش بخش تحلیلی نبض بورس، بانک پاسارگاد با نماد "وپاسار" در گزارش ماهانه منتهی به 31خردادماه1403 در کدال، ارقامی مربوط به میزان درآمد تسهیلات اعطایی، اوراق بدهی، درآمد سپرده‌گذاری و درآمد کارمزد را ارائه می‌کند. 
بر اساس این گزارش، درآمد محقق شده بانک پاسارگاد از گزینه‌های مذکور در خردادماه، معادل 11 هزار و 884 و نزدیک به 12 هزار میلیارد تومان است که بیشترین درآمد به تسهیلات اعطایی اختصاص دارد. 
درآمد تسهیلات اعطایی بانک پاسارگاد در خرداد‌ماه بیش از 11 هزار میلیارد تومان بوده که نسبت به ماه قبل آن از رشد 18درصدی برخوردار است.
این تسهیلات اعطایی از فروش خدماتی مانند فروش اقساطی، جعاله، مرابحه، اجاره به شرط تملیک، سلف، مضاربه، مشارکت مدنی، بدهکاران بابت اعتبارات اسنادی، تسهیلات ارزی و غیره بوده که تسهیلات مرابحه، تسهیلات ارزی فروش اقساطی به ترتیب بیشترین میزان درآمدی را برای بانک پاسارگاد از درآمد تسهیلاتی داشته‌اند. 
درآمد کارمزد در خردادماه نیز برای این بانک درآمد 452 میلیارد تومانی را داشته است که نسبت به فروردین‌ماه نیز از رشد درآمد برخوردار بوده است. 
درآمد اوراق بدهی نیز در ماه خرداد 74 میلیارد تومان گزارش می‌شود و درآمد سپرده‌گذاری نیز در این ماه 10 میلیارد تومان درآمد محقق کرده است.

 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین