تاریخ انتشارشنبه ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۶
کد مطلب : 27347

برنامه مدیریت دارایی فیزیکی بندرامام یک الگو است

۰
plusresetminus
دومین جشنواره تقدیر از برترین های طرح استقرار مدیریت دارایی های فیزیکی پتروشیمی بندرامام با حضور دکتر انصاری نیک مدیرعامل پتروشیمی در سالن اجتماعات مجتمع برگزار شد. دکتر سپهدار انصاری نیک مدیرعامل پتروشیمی بندرامام ضمن تقدیر از همه کارکنان مدیریت دارایی فیزیکی اظهار داشت: مدیریت دارایی فیزیکی که اکنون به صورت تخصصی یا روش‌مند ارائه می شود تمرکز آن باید در تمام ارکان و زمینه‌های شرکت و حتی سالن ها و ساختمان ها باشد. دکتر انصاری نیک ایده مدیریت دارایی فیزیکی را بخشی از برنامه بندرامام نوین دانست و تصریح کرد: مدیریت دارایی فیزیکی همراه با ایده بندرامام نوین جان گرفته و قوام بهتری پیدا کرده است و در واقع اصل پروژه بندرامام نوین مدیریت دارایی فیزیکی می باشد. وی مدیریت دارایی فیزیکی در بندرامام را یک الگو و تجربه ملی برای کشور دانست و ادامه داد: با توجه به فرایند علمی و روشمند بودن مدیریت دارایی فیزیکی در این شرکت، این نوع مدیریت برای کشور یک دستاورد و تجربه بزرگی می باشد که سایر صنایع می توانند از آن الگوبرداری کنند. نائب رئیس هیات مدیره پتروشیمی بندرامام در پایان به برخی از دستاوردهای مهم این پروژه و نقش آن در افزایش تولید در این پتروشیمی پرداخت.  
برنامه مدیریت دارایی فیزیکی بندرامام یک الگو است
به گزارش صدای بانک، دکتر سپهدار انصاری نیک مدیرعامل پتروشیمی بندرامام ضمن تقدیر از همه کارکنان مدیریت دارایی فیزیکی اظهار داشت: مدیریت دارایی فیزیکی که اکنون به صورت تخصصی یا روش‌مند ارائه می شود تمرکز آن باید در تمام ارکان و زمینه‌های شرکت و حتی سالن ها و ساختمان ها باشد.
دکتر انصاری نیک ایده مدیریت دارایی فیزیکی را بخشی از برنامه بندرامام نوین دانست و تصریح کرد: مدیریت دارایی فیزیکی همراه با ایده بندرامام نوین جان گرفته و قوام بهتری پیدا کرده است و در واقع اصل پروژه بندرامام نوین مدیریت دارایی فیزیکی می باشد.
وی مدیریت دارایی فیزیکی در بندرامام را یک الگو و تجربه ملی برای کشور دانست و ادامه داد: با توجه به فرایند علمی و روشمند بودن مدیریت دارایی فیزیکی در این شرکت، این نوع مدیریت برای کشور یک دستاورد و تجربه بزرگی می باشد که سایر صنایع می توانند از آن الگوبرداری کنند.
نائب رئیس هیات مدیره پتروشیمی بندرامام در پایان به برخی از دستاوردهای مهم این پروژه و نقش آن در افزایش تولید در این پتروشیمی پرداخت.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین