تاریخ انتشارسه شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۵
کد مطلب : 11926

استقبال نونهالان از غرفه کودک بانک صادرات ایران در نمایشگاه کتاب

۰
plusresetminus
غرفه کودک بانک صادرات ایران در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با استقبال پر شور کودکان و نونهالان همراه شد.
استقبال نونهالان از غرفه کودک بانک صادرات ایران در نمایشگاه کتاب
به گزارش صدای بانک از روابط‌ عمومی بانک صادرات ایران، غرفه ۱۹۳ سرای اهل قلم کودک در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با جوایز و هدایای متنوع، میز و صندلی نقاشی کودک،  شخصیت‌های کارتونی معروف، استخر توپ، دارت و نقاشی چهره کودک، کودکان بسیاری را به خود جلب کرده است. در ۶ روز اول این نمایشگاه، صورت بیش از ۵۰۰ کودک با انواع اشکال زیبا و کارتونی توسط خانم هنرمند متخصص تزیین و  سبب شادی کودکان بسیاری در محیط عمومی نمایشگاه کتاب شده است.
بانک صادرات ایران با فراهم‌کردن بسترهای لازم ارائه انواع خدمات بانکداری الکترونیکی با استفاده از ظرفیت شرکت «پرداخت الکترونیک سپهر» در استقرار انواع پایانه‌های فروشگاهی و تجهیز سامانه مجازی این نمایشگاه به درگاه پرداخت اینترنتی و استقرار خودپردازهای ثابت و سیار، تسهیل خرید و ارائه خدمات پولی در این نمایشگاه را برعهده دارد.
سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، ٢١ تا ٣١ اردیبهشت ماه سال‌جاری با حمایت بانک صادرات ایران در محل مصلی بزرگ امام‌خمینی(ره) و با حضور نزدیک به ١٩٠٠ ناشر داخلی و بین‌المللی به‌صورت حضوری و ٢٨٠٠ ناشر در بخش مجازی برگزار می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین