تاریخ انتشاردوشنبه ۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۰
کد مطلب : 12746

بانک دی مسابقه « آینده در انتظار مهربانی تو است» را برگزار می‌کند

۰
plusresetminus
بانک دی با هدف ترویج فرهنگ استفاده بهینه از آب و برق در فصل گرما و در راستای مسئولیت اجتماعی، مسابقه « آینده در انتظار مهربانی تو است» را برگزار می‌کند.‌
بانک دی مسابقه « آینده در انتظار مهربانی تو است» را برگزار می‌کند
به گزارش صدای بانک از روابط‌ عمومی بانک دی، تمامی شرکت‌کنندگان بدون محدودیت سنی می‌توانند با ضبط یک ویدیوی کوتاه و انتشار پیام خلاقانه و اثرگذار برای دعوت به صرفه‌جویی در مصرف آب و برق در صفحه اینستاگرام شخصی خود در این مسابقه شرکت کنند.
فیلم منتشر شده باید به صورت افقی با کیفیت مطلوب و حداکثر زمان یک دقیقه باشد.همچنین ضرورت دارد شرکت‌کننده، صفحه اینستاگرام بانک را به نشانی @Daybank_24 دنبال کرده باشد و صفحه خود را در حالت عمومی قرار دهد در غیر این‌صورت باید فیلم را برای دایرکت اینستاگرام بانک دی ارسال کند.
درج هشتگ‌های #بانکدی  و #ارزشمن_دی در ذیل پست، خودداری از انتشار محتوای بازنشری و رعایت شئونات اسلامی از دیگر الزامات و شرایط شرکت در این مسابقه است.
گفتنی است، علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را از روز یکشنبه پنجم تیرماه تا روز جمعه دهم تیر ماه در صفحات شخصی اینستاگرام خود منتشر کنند. قرعه‌کشی این مسابقه در روز دوشنبه بیستم تیرماه انجام خواهد شد و به قید قرعه به 10 نفر از برندگان کارت هدیه 10 میلیون ریالی اعطا می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین