تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۷
کد مطلب : 14727
مدیرعامل سازمان تأمین‌ اجتماعی در تماس با مدیران استان آذربایجان‌غربی دستور داد:

آماده‌باش کامل مراکز درمانی و بیمه‌ای تأمین‌ اجتماعی برای ارائه خدمات به مصدومان زلزله خوی

۰
plusresetminus
به دستور مدیرعامل سازمان تأمین‌ اجتماعی و برای ارائه خدمات به مصدومان زلزله امروز شهرستان خوی، تمام مراکز درمانی سازمان تأمین‌ اجتماعی در استان آذربایجان‌غربی و استان‌های همجوار در حالت آماده‌باش هستند.
آماده‌باش کامل مراکز درمانی و بیمه‌ای تأمین‌ اجتماعی برای ارائه خدمات به مصدومان زلزله خوی
به گزارش صدای بانک از روابط‌ عمومی سازمان تأمین‌ اجتماعی در پی وقوع زلزله با مرکزیت شهرستان خوی در استان آذربایجان‌غربی که در تبریز و تعدادی دیگر از شهرستان‌های آذربایجان‌شرقی نیز احساس شد، دکتر میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در تماس با مدیرکل و مدیر درمان تأمین‌اجتماعی استان آذربایجان‌غربی، بر ضرورت آماده‌باش مراکز بیمه‌ای و درمانی سازمان دراین استان برای ارائه خدمات به مصدومان این حادثه تأکید کرد.
براساس این گزارش، با افزایش مصدومان این حادثه، تمامی دستگاه‌های اجرایی مدیریت بحران در شمال این استان در آماده‌باش کامل هستند و مراکز درمانی سازمان تأمین‌‌اجتماعی در این استان و استان‌های همجوار نیز برای پذیرش و ارائه خدمات به مصدومان و حادثه‌دیدگان این زمین لرزه در آمادگی کامل قرار دارند.
همچنین واحدهای بیمه‌ای سازمان تأمین‌‌ اجتماعی در منطقه نیز مأموریت یافته‌اند در ارائه خدمات بیمه‌ای در منطقه بروز این حادثه از جمله در زمینه ارائه تسهیلات و فرصت کافی به کارفرمایان کارگاه‌های حادثه‌دیده در زمینه پرداخت حق بیمه و نیز برقراری بیمه بیکاری برای بیمه‌شدگانی که در جریان این حادثه و به سبب آسیب دیدن کارگاه‌ها بیکار شده‌اند، همکاری جدی نمایند.
سازمان تأمین‌اجتماعی در استان آذربایجان‌غربی، دارای یک بیمارستان اختصاصی و چندین درمانگاه، پلی‌کلینیک و مرکز جراحی محدود در شهرهای مختلف استان است که آماده پذیرش و ارائه خدمات به بیمه‌شدگان و سایر مصدومان احتمالی این زمین لرزه هستند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین