تاریخ انتشارشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۱
کد مطلب : 15816

گشایش بیستمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست ، از فردا

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به عنوان شرکت پیشرو در صیانت از محیط زیست، حضوری پررنگ در این نمایشگاه خواهد داشت.
۰
plusresetminus
بیستمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست از فردا گشایش می یابد و تا چهارشنبه دوم آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دایر است.
گشایش بیستمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست ، از فردا
به گزارش صدای بانک از روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، این شرکت به عنوان یکی از شرکت های فعال و پیشرو در زمینه توسعه پایدار و صيانت از محیط زیست، با برنامه‌ریزی و تدارک گسترده در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.
برگزاری پنل های تخصصی با "موضوع توسعه پایدار، چالش‌های زیست‌محیطی طرح‌ها"، "بازیابی فلرها"، " مدیریت آب و پساب"، "مسئولیت اجتماعی و مطالبات جوامع محلی"، "مدیریت کربن" و "پایش بیولوژیک کارکنان"، یکی از مهمترین برنامه‌های شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در بیستمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست است.
همچنین در کنار دیدارها و برنامه‌های متنوع دیگر، به منظور تداوم اقدامات مؤثر در عرصه صیانت از زیست بوم کشور و استفاده از اصول دانش بنیان در این زمینه، چهار تفاهمنامه همکاری بین شرکت های تابعه با "دانشگاه صنعتی شریف"، "دانشگاه علوم پزشکی شیراز" و " اداره کل آب و فاضلاب استانهای خوزستان و ایلام" منعقد مي‌شود.
علاقه‌مندان برای آشنایی بیشتر با برنامه‌ریزی ها و اقدامات راهبردی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در زمینه حفاظت از محیط زیست به غرفه این شرکت واقع در سالن ۵ نمایشگاه بین المللی تهران واقع در بزرگراه شهید چمران مراجعه کنند.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین