تاریخ انتشارچهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۸
کد مطلب : 17839

آخرین پتروشیمی مستقر در خوزستان هم به جمع مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران پیوست

۰
plusresetminus
شرکت پتروشیمی آبادان نیز به جمع مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران پیوست.
آخرین پتروشیمی مستقر در خوزستان هم به جمع مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران پیوست
به گزارش صدای بانک از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، با توجه به قدمت شرکت پتروشیمی آبادان، کیفیت ارائه خدمات و جلب رضایتمندی کارکنان این شرکت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ زیرا بازخورد این همکاری و تعامل باعث تشویق و جذب سایر شرکت‌های صنایع پتروشیمی مستقر در استان خواهد شد.
شرکت‌های پتروشیمی مسجدسلیمان، رازی، فجر، بوعلی سینا، اروند، تخت جمشید، تندگویان، امیرکبیر، خوزستان و آریا فسفریک از مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان خوزستان هستند و قطعاً حضور شرکت پتروشیمی آبادان به‌ عنوان قدیمی‌ترین پتروشیمی ایران باعث می‌شود زنجیره شرکت‌های پتروشیمی مستقر در خوزستان کامل‌تر شود.
در حال حاضر ۲ شعبه در شهرستان بندر ماهشهر و بندر امام خمینی (ره) جهت ارائه خدمات به شرکت‌های طرف قرارداد فعال است و در صورت نیاز باجه‌ای در منطقه ویژه ماهشهر جهت ارائه خدمات سریع و با کیفیت به کارکنان شرکت‌های پتروشیمی مستقر خواهد شد.
منطقه ویژه بندر ماهشهر از لحاظ ظرفیت منابع برای بانک بسیار استراتژیک است و تقریباً ۱۰ درصد منابع استان از شرکت‌های پتروشیمی تأمین می‌شود. بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با برنامه‌ریزی مناسب و مستمر پیگیر افزایش سهم منابع بانک در این منطقه است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین