تاریخ انتشارسه شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۰
کد مطلب : 19237

عرضه بیمه نامه حوادث خانواده نوروزی در بیمه ایران آغاز شد

۰
plusresetminus
فاطمه برهمن مدیر کل بیمه های اشخاص بیمه ایران از شروع عرضه بیمه نامه حوادث خانواده نوروزی در این شرکت خبر داد و گفت: در آستانه فرا رسیدن تعطیلات و سفرهای نوروزی، شرکت سهامی بیمه ایران با هدف افزایش آرامش خانواده ها، عرضه طرح های متنوع بیمه ای در ایام نوروز و اشاعه فرهنگ بیمه، بیمه نامه حوادث خانواده نوروزی را از 20 اسفند ماه در تمامی شعب و نمایندگی های خود در سراسر کشور، عرضه می کند. در این طرح پدرخانواده به همراه همسر، فرزندان و پدر و مادر (بیمه گزار و همسر) تحت پوشش قرار می گیرند.
عرضه بیمه نامه حوادث خانواده نوروزی در بیمه ایران آغاز شد
به گزارش صدای بانک از روابط عمومی بیمه ایران، برهمن در خصوص شرایط حاکم بر این بیمه نامه و طرح های 6 گانه آن، اظهار داشت: این بیمه نامه در 6 طرح و بدون محدودیت سنی و حداکثر به مدت یک ماه ( از تاریخ 20‏‏‏‏‏/12‏‏‏‏‏/1401 تا 20‏‏‏‏‏‏/1‏‏‏‏‏‏/1402 ) برای تمامی اقشار جامعه قابل ارائه است و هر یک از اعضای خانواده با پرداخت فقط 20 هزار تومان، می توانند از پوشش های فوت و نقص عضو دایم کلی و جزیی ناشی از حادثه برای هر نفر از اعضای خانواده هر کدام معادل 100 میلیون تومان و هزینه های پزشکی ناشی از حادثه برای کل اعضای خانواده معادل 10 میلیون تومان برخوردار باشند.
وی در ادامه افزود: هر یک از بیمه گذاران می توانند با پرداخت حق بیمه اضافی، تا 6 برابر تعهدات مذکور را برای خود و اعضای خانواده خویش انتخاب نمایند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین