تاریخ انتشاريکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۱
کد مطلب : 12574

عقب گرد شاخص کل

۰
plusresetminus
شاخص کل بورس پس از افت ۱۶ هزار و ۵۸۱ واحدی آن را در ارتفاع یک میلیون و ۵۴۷ هزار واحدی قرار داد. شاخص کل هم‌وزن نیز ۰.۸۷ درصد افت کرد.
عقب گرد شاخص کل
به گزارش صدای بانک از خبرگزاری مهر در پایان معاملات امروز، شاخص کل بورس پس از افت ۱۶ هزار و ۵۸۱و احدی آن را در ارتفاع یک میلیون و ۵۴۷ هزار واحدی قرار داد. شاخص کل هم‌وزن نیز ۰.۸۷ درصد افت کرد.
در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از ۶ میلیارد و ۴۰۱ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۴ هزار و ۹۱ میلیارد تومان در بیش از ۴۲۶ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت ۱۶ هزار و ۶۱۳و احدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۵۴۷ هزار و ۷۱۹و احد قرار گرفت.
بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های پتروشیمی نوری، توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه و سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی شد و در مقابل شرکت‌های بانک ملت، پالایش نفت بندرعباس و فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.
بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲ میلیارد و ۵۳۳ میلیون ورقه به‌ارزش ۳ هزار و ۳۶۲ میلیارد تومان در ۲۲۷ هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۲۳۹و احد افت کرد و در ارتفاع ۲۱ هزار و ۱۱۰و احد قرار گرفت.
در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی پلیمر آریا ساسول، بیمه پاسارگاد و پتروشیمی زاگرس شد و در مقابل شرکت‌های تولید نیروی برق دماوند، تولید برق عسلویه مپنا و نفت پاسارگاد بیشترین اثر مثبت را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین