تاریخ انتشاردوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۵
کد مطلب : 12598

سپهرکارت‌های بانک صادرات ایران در پیشخوان «شمس» پستی ارسال می‌شود

۰
plusresetminus
​سپهرکارت‌های صادره از طریق سامانه شعبه مجازی سپهر (شمس) بانک صادرات ایران پس از ثبت درخواست توسط مشتری در این سامانه صادر و به صورت پستی ارسال می‌شود.
سپهرکارت‌های بانک صادرات ایران در پیشخوان «شمس» پستی ارسال می‌شود
به گزارش صدای بانک از روابط‌ عمومی بانک صادرات ایران، استفاده مشتریان این بانک از خدمات بانکداری غیرحضوری به ویژه امکانات و خدمات شعبه مجازی سپهر سامانه «شمس» با استقبال فراوان رو به‌رو بوده و درخواست‌های صدور کارت، از طریق این سامانه صادر و به نشانی مشتریان ارسال شده است.
همزمان با ثبت‌نام مشتریان در سامانه «شمس» بانک صادرات ایران به نشانی: shams.bsi.ir و انجام مراحل و استعلام‌های لازم، در صورت صحت اطلاعات کد پیگیری ویژه برای مشتری پیامک خواهد شد و کارت صادره ظرف سه الی پنج روز از طریق پست به نشانی‌های مشخص شده توسط مشتری ارسال می‌شود.
در صورت درج اطلاعات هویتی دقیق توسط مشتری، انجام احراز هویت سیستمی، استعلام‌های مربوطه برای چک برگشتی و تطبیق شماره تلفن متقاضی، پاکت حاوی سپهر کارت بانکی با بارکد و مشخصات ویژه صادر می‌شود. برای هر کارت دو نشانی بر روی پاکت درج می‌شود که در ابتدا به نشانی اصلی ارسال و در صورت حاضر نبودن مشتری در نشانی اول، طبق توافق به عمل آمده با شرکت پست، کارت به نزدیک‌ترین شعبه مشخص شده توسط مشتری، ارسال می‌شود و پس از احراز هویت در شعبه به مشتری تحویل داده می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین