تاریخ انتشاردوشنبه ۶ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۲
کد مطلب : 12738
معاون درمان سازمان تأمین‌اجتماعی در سفر به استان کرمان:

تسهیل ارائه خدمات سلامت به بیمه‌شدگان، مهم‌ترین راهبرد بخش درمان تأمین‌ اجتماعی است

۰
plusresetminus
معاون درمان سازمان تأمین‌اجتماعی در سفر به استان کرمان و در جلسه هماهنگی مدیران درمان منطقه شش تامین‌اجتماعی که در شهر کرمان برگزار شد، تحقق عدالت در دسترسی به خدمات درمانی، اولویت توسعه خدمات در مناطق کمتر برخوردار و کاهش پرداخت از جیب مردم در بخش درمان را از راهبردهای اصلی بخش درمان تأمین‌اجتماعی معرفی کرد.
تسهیل ارائه خدمات سلامت به بیمه‌شدگان، مهم‌ترین راهبرد بخش درمان تأمین‌ اجتماعی است
به گزارش صدای بانک از روابط‌ عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، دکتر مهدی اسلامی، معاون درمان سازمان در این جلسه اظهار داشت: همکاران بخش درمان تأمین‌اجتماعی در صف مقدم خدمت‌رسانی به بیمه‌شدگان قرار داشته و مسئولیت سنگینی بر عهده دارند. در شرایط سخت، باید هنرمندانه کار کنیم و با همکاری و هم‌افزایی، طرح‌هایی را تهیه و اجرا نماییم که رضایتمندی حداکثری ذی‌نفعان را کسب کنیم. هنر مدیریت این است که از منابع و امکانات محدود، بهترین استفاده را برای پاسخگویی به نیازهای نامحدود و رو به رشد داشته باشیم و این هنری است که هر مدیری در هر شرایطی به‌ویژه در شرایط دشوار باید واجد آن باشد.
وی یادآور شد: حفظ انگیزه و داشتن نیت خیر، باعث جلب امداد الهی می‌شود و خیر آن به مردم می‌رسد. انجام کار کارشناسی، تجمیع اطلاعات، طراحی و اجرای برنامه‌های تسهیل خدمت‌دهی به بیمه‌شدگان به‌ویژه در مناطق محروم در زمره اهداف و راهبردهای اصلی معاونت درمان سازمان تأمین‌اجتماعی است.
دکتر اسلامی افزود: حوزه درمان نیازمند تصمیم‌گیری‌های فوری است و الزامات چنین تصمیماتی باید مورد توجه واقع شود.
مدیران درمان تأمین‌اجتماعی استان‌های کرمان، یزد، فارس، هرمزگان و بوشهر نیز در این جلسه، مسائل و چالش‌های بخش سلامت در استان‌های خود را طرح و خواستار توجه جدی به شرایط ویژه استان‌ها در تصمیم‌گیری‌های کلان مدیریتی و فراهم شدن امکان مدیریت به تناسب شرایط خاص هر استان شدند.
شایان ذکر است شرکت‌کنندگان در این جلسه، پیش از آغاز این نشست، ضمن حضور در گلزار شهدای کرمان و مرقد مطهر سپهبد شهید قاسم سلیمانی به مقام شامخ این شهید و شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ادای احترام کردند. بازدید از بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان از دیگر برنامه‌های سفر معاون درمان سازمان تأمین‌اجتماعی به استان کرمان بود که در جریان این بازدید، دکتر مهدی اسلامی با کارکنان و بیماران بستری در این بیمارستان گفتگو کرد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین