تاریخ انتشاردوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۶
کد مطلب : 13399

بهره مندی بیش از 37 هزار نفر از تسهیلات جعاله بانک کارگشایی در سه ماه نخست امسال

۰
plusresetminus
بانک کارگشایی از ابتدای فروردین تا پایان خرداد ماه سال جاری، روزانه با پرداخت 422 فقره وام رفع احتیاجات ضروری به نیازهای ضروری مشتریان پاسخ داده است.
بهره مندی بیش از 37 هزار نفر از تسهیلات جعاله بانک کارگشایی در سه ماه نخست امسال
به گزارش صدای بانک از روابط عمومی بانک ملی ایران، بانک کارگشایی از واحدهای تابعه بانک ملی ایران است که در این مدت 37 هزار و 980 نفر به ازای ترهین طلا به ارزش 5 هزار و 918 میلیارد ریال از تسهیلات جعاله ضروری بانک کارگشایی بهره مند شدند.
لازم به ذکر است، بانک کارگشایی طی سال گذشته به منظور رفع نیازهای فوری و ضروری متقاضیان نیز تعداد 130 هزار و 29 فقره تسهیلات جعاله به متقاضیان پرداخت کرده که ارزش ریالی آن بالغ بر 20 هزار و 877 میلیارد ریال است.
بانک کارگشایی در حال حاضر تسهیلات خرد جعاله رفع احتیاجات ضروری را با سقف فردی 200 میلیون ریال و وام قرض الحسنه را با سقف فردی 50 میلیون ریال به ترتیب در قبال ترهین 100 و 50 گرم طلا و جواهرات، توسط 13شعبه و 42 دایره فعال در سراسر کشور به متقاضیان پرداخت می کند.
بانک کارگشایی به عنوان یکی از واحدهای بانک ملی ایران در سراسر کشور می کوشد تا با ارائه خدمات متمایز و منحصر بفرد در مواقع ضروری با حداقل زمان در ازای ترهین طلاآلات با پرداخت تسهیلات جعاله و وام قرض الحسنه برای کمک هزینه درمان، کمک هزینه تحصیلی، تهیه جهیزیه، ودیعه مسکن و… در کنار مشتریان خود باشد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین