تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۶
کد مطلب : 13449

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین بانک ملی ایران با بنیاد برکت در راستای ایجاد 50 هزار شغل

۰
plusresetminus
امروز در جریان آئین امضای تفاهم نامه 400 هزار میلیارد ریالی ایجاد اشتغال بین بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و 9 بانک عامل کشور، تفاهم‌‌نامه همکاری دوجانبه بین بانک ملی ایران و بنیاد برکت در راستای توانمندسازی و ایجاد 50 هزار شغل در کشور به امضای سید فرید موسوی عضو هیات مدیره بانک ملی ایران و محمد ترکمانه مدیرعامل بنیاد برکت رسید.
امضای تفاهم‌نامه همکاری بین بانک ملی ایران با بنیاد برکت در راستای ایجاد 50 هزار شغل
به گزارش صدای بانک، امروز در جریان آئین امضای تفاهم نامه 400 هزار میلیارد ریالی ایجاد اشتغال بین بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و 9 بانک عامل کشور، تفاهم‌‌نامه همکاری دوجانبه بین بانک ملی ایران و بنیاد برکت در راستای توانمندسازی و ایجاد 50 هزار شغل در کشور به امضای سید فرید موسوی عضو هیات مدیره بانک ملی ایران و محمد ترکمانه مدیرعامل بنیاد برکت رسید.
عارف نوروزی سرپرست ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در این مراسم با بیان این که بنیاد برکت طی سال های اخیر در حوزه اشتغالزایی کشور سهیم شده و توانسته است با اقدامات و فعالیت های گسترده باری از روی دوش دولت بردارد، اظهارداشت: امروز با انعقاد این تفاهم نامه به ارزش 400 هزار میلیارد ریال، بزرگترین تفاهم نامه همکاری بین بنیاد برکت و  بانک ها برای اشتغالزایی هزاران نفر در کشور امضا شد.
وی با بیان این که تا کنون 200 هزار طرح اشتغالزایی خانگی در کشور توسط بنیاد برکت اجرا و راه اندازی شده است، خاطرنشان کرد: براساس اجرای طرح های اشتغالزایی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) امروز بیش از 11 هزار خانوار در کشور از شهرها به روستا ها مهاجرت داشته اند.
نوروزی در ادامه یادآور شد: با امضای این تفاهم نامه و کمک و مشارکت بانک ها ما امیدواریم بتوانیم تا پایان سال 400 هزار شغل جدید در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی ایجاد و راه اندازی کنیم.
محمد ترکمانه مدیرعامل بنیاد برکت در این مراسم با اشاره به این که امضای این قرارداد همکاری ، زمینه خیر و برکت را فراهم خواهد کرد، گفت: این تفاهم نامه بخشی از اجرای تبصره 16 قانون اساسی است که انتظار داریم با همکاری وزارت اقتصاد زمینه اشتغال برای هزاران نفر را به شکل مستقیم و غیرمستقیم در مناطق محروم و روستایی کشور فراهم کنیم.
لازم به ذکر است: در این تفاهم نامه مقرر شده بانک ملی ایران 50 هزار میلیارد ریال در راستای ایجاد 50 هزار شغل پرداخت نماید.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین