تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۷
کد مطلب : 14417
معاون برنامه ریزی و تحول بانک ملی ایران تاکید کرد:

بازنگری پروژه های بانک با مضامین استراتژیک

۰
plusresetminus
عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی و تحول بانک ملی ایران با تاکید بر اینکه اجرای پروژه های راهبردی بانک یکی از اهداف مهم ماست، گفت: این پروژه ها با مضامین استراتژیک بانک در حال بازنگری هستند.
بازنگری پروژه های بانک با مضامین استراتژیک
به گزارش صدای بانک، محمد شیریجیان در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی بانک ملی ایران با بیان اینکه قلب و مغز بانک در معاونت برنامه ریزی و تحول است، افزود: اخیرا مدیریت عامل بانک 38 اولویت جدی را برای بانک تعیین کرده است که به عنوان مبنای عملکرد واحدها قرار گرفته و در قالب مضامین استراتژیک بانک دیده می شوند.
وی تصریح کرد: در سال جاری، پروژه های بانک با دقت و همت بیشتری پیش می روند و در حوزه ارزیابی عملکرد هم تعاملات خوبی با معاونت شعب و مجموعه ستاد داشته ایم.
عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی و تحول بانک ملی ایران اظهار کرد: همچنین امسال برای نخستین بار است که هدف گذاری بانک در حوزه عملیات بانکی را پیش از شروع سال اعلام کردیم و یقینا تا پایان 1401 اتفاقات خوبی را در بانک ملی ایران شاهد خواهیم بود.
شیریجیان خاطر نشان کرد: لازمه رسیدن به اهداف متعالی بانک، باورپذیری تمام کارکنان و رسیدن به نگاه و درک یکسان از برنامه هاست.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین